banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

BAHÇELİ GELİYOR

"24 Haziran Yeni Bir Doğuş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Neden, Nasıl?" temalı istişare toplantısına katılacak.

07 Haziran 2018 Perşembe 03:34
Bu haber 331 kez okundu
BAHÇELİ GELİYOR
Haberici -->
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri’de düzenlenecek olan "24 Haziran Yeni Bir Doğuş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Neden, Nasıl?" temalı istişare toplantısına katılacak.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, Genel başkan devlet Bahçeli’nin bugün katılacağı programı ile ilgili olarak düzenlediği basın toplantısıyla bilgi verdi. Toplantının önemine işaret eden Tok, “Bölge toplantıları teşkilatlarımız ve camiamız için toydur, düğündür. Partimiz için demokrasi şölenidir” dedi.

Katılım çok yüksek olacağını ve bütün halkın davetli olduğunu ifade eden İl Başkanı, “Buradan bölgelere, sonra da bütün Türkiye’ye yayılacak ortak enerji sayesinde, 16 Nisan referandumundaki seçmen iradesinden daha güçlü bir sandık temayülü tezahür edecektir” şeklinde konuştu.

MHP İl Binasında, ilçe başkanları ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Serkan Tok, MHP Lideri Bahçeli’nin katılacağı programla ilgili olarak şu bilgileri verdi;
“24 Haziran seçimleri öncesi tüm teşkilatlarımızla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Girmedik ev sıkmadık el bırakmadan yolumuza devam ediyoruz. Halkımızın teveccühü ile inşallah sandıktan en iyi sonucu alan parti olacağız. Bu kapsamda 7 Haziran günü Kıymetli Genel Başkanımız, Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in Lideri Sayın Devlet Bahçeli’yi Kayseri’de ağırlayacağız. Genel Başkanımızın katılımı ile gerçekleştireceğimiz bölge istişare toplantısında 24 Haziran’ın, bağımsız ve egemen Türkiye’ye giden yolda yeni bir egemenlik güneşi olduğunu haykıracağız. 24 Haziran’a kadar halkla yüz yüze, yan yana gelecek teşkilat mensuplarımız ve adaylarımıza, geleceğin Türkiyesi’nde neler yapılacağını anlatacağız. Bölgesinde ve dünyada lider ülke Türkiye ideali için yola çıkarılan kutlu kervanın, 2023’te Kızılelma menziline nasıl varacağı anlatacağız. 

Bölge toplantıları teşkilatlarımız ve camiamız için toydur, düğündür. Partimiz için demokrasi şölenidir. Buradan bölgelere, sonra da bütün Türkiye’ye yayılacak ortak enerji sayesinde, 16 Nisan referandumundaki seçmen iradesinden daha güçlü bir sandık temayülü tezahür edecektir. O tarihte halkın onayladığı yeni anayasal sistemin yürürlüğe girmesinin önündeki bütün suni engeller, MHP tabanının büyük katkısıyla 24 Haziran’da ortadan kalkmış olacaktır. Kendi topraklarımızda ebedi egemenliğimizin önüne konan sinsi tuzakların nasıl bozulduğu, 25 Haziran’dan itibaren ayan beyan anlaşılacaktır.”

“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin katılacağı "24 Haziran Yeni Bir Doğuş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Neden, Nasıl?" temalı istişare toplantısını yapacağız” diyen Tok, “Bölge istişare Toplantımız 7 Haziran’da Kadir Has Kongre Merkezi’nde saat 14’te gerçekleştirilecektir. Tüm halkımızı ve gönüldaşlarımızı şölenimize davet ediyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV