banner87
24 Nisan 2019 Çarşamba

BAHÇELİ’DEN ASKIDA EKMEK TALİMATI

Ülkü Ocakları Kayseri Şube Başkanı Volkan Çolak, merkez ve 15 ilçede 'Askıda ekmek kampanyasını' başlattıklarını düzenledikleri programla duyurdu.

27 Temmuz 2018 Cuma 16:49
Bu haber 398 kez okundu
BAHÇELİ’DEN ASKIDA EKMEK TALİMATI
Haberici -->
Ülkü Ocakları Kayseri Şube Başkanı Volkan Çolak, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatı üzerine merkez ve 15 ilçede 'Askıda ekmek kampanyasını' başlattıklarını düzenledikleri programla duyurdu.

Ekmek fiyatlarına yüzde 15 zammın geleceği söylentileri üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatı doğrultusunda, kent merkezi ve ilçelerde Askıda Ekmek Kampanyası başlattıklarını ifade eden Başkan Çolak, durumu iyi olan vatandaşlardan kampanyaya destek beklediklerini söyledi. Kayseri'de yardımlaşma duygusunu, Türk gelenek ve adetlerini yaşatmak istediklerini ifade eden Başkan Çolak, "Bildiğiniz üzere dün Milliyetçi Hareket Partisi’nin saygıdeğer Genel Başkanı Devlet Bahçeli ekmekteki zam artışıyla alakalı bir açıklama yapmış; ‘Biz bu ekmeğe gelen yüzde 15 zammın ardından toplumda yardımlaşma ve dayanışma dinamiklerini harekete geçirmek için askıda ekmek kampanyasını başlatıyoruz demişti. Biz de ülkü ocakları il başkanlığı olarak Kayseri’de bu kampanyayı başlatmış bulunuyoruz" ifadelerini kullandı. Kampanyanın başlamasıyla bazı vatandaşlar da destek vererek 'Askıda Ekmek Dolabına' ekmek yardımında bulundu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV