banner87
22 Şubat 2019 Cuma

BAKAN, ÇELİK’LE KAYIT YAPTIRDI

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, mazbatasını aldıktan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) kaydını yaptırdı.

07 Temmuz 2018 Cumartesi 10:02
Bu haber 319 kez okundu
BAKAN, ÇELİK’LE KAYIT YAPTIRDI
Haberici -->
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, mazbatasını aldıktan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) kaydını yaptırdı. Bakana Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve partisinin il başkanı Fatih Hasyüncü eşlik etti.

Kayseri milletvekilleri mazbatalarını aldıktan sonra TBMM’deki yemin töreni öncesinde kayıtlarını yaptırarak rozetlerini aldılar. Milletvekilleri, kayıt sırasında, meclisteki oylamalarda kullanılan parmak okuyucu cihazlar için de parmak izi verdiler.

Son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Fatih Hasyüncü ve beraberindekilerle birlikte TBMM’ye gitti. Bakan Özhaseki, buradaki kayıt işlemlerini yaptırdı.

Kayıt işlemleri ile ilgili paylaşımlarda bulunan Bakan Özhaseki, şu ifadelere yer verdi;

“Gazi Meclisimize 27. dönem Milletvekilliğimiz için kaydımızı yaptırdık. Rabbim mahcup etmesin. Devletimiz ve milletimiz için çalışma azmimizi hep diri tutsun.”

Başkan Mustafa Çelik’te paylaşımda bulunarak, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Dönem Milletvekilliği kayıt işlemlerine iştirak ettik. Yeni dönemde şehrimizi başarıyla TBMM’de temsil edecek olan bütün Milletvekillerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YENİ BİR ŞAHLANIŞIN İŞARETİNİ VERDİ

Bakan Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il başkanları toplantısına katılarak, toplantının içerği ile ilgili de paylaşımlarda bulundu.

Bakan, Özhaseki, şunları paylaştı;

“Sayın Cumhurbaşkanımız, Partimizin İl Başkanları Toplantısı’nda “Hiçbir arkadaşımızın tek bir anını dahi boşa geçirmeye hakkı yoktur” diyerek yeniden bir şahlanışın işaretini verdi. Yeni Türkiye, daha güçlü ve kararlı bir sistemle ilerleyecek, her geçen gün gücüne güç katacak.Cumhurbaşkanımız, “Yerel seçimlere kadar belediyeciliğin adını gönül belediyeciliği seferberliği koyuyorum. Millete yanlış yapan hiç kimsenin AK Parti’de yeri olmaz” ifadelerini kullandı.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV