banner87
21 Mayıs 2019 Salı

BAKANDAN NURSAÇAN’A TEŞEKKÜR

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve beraberindeki heyet Kayseri Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

09 Haziran 2018 Cumartesi 11:13
Bu haber 436 kez okundu
BAKANDAN NURSAÇAN’A TEŞEKKÜR
Haberici -->
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve beraberindeki heyet Kayseri Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. Bakan, çalışmalarından dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’a teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan, çalışmalar hakkında Bakan Özhaseki’ye bilgiler verdi. Nursaçan, “Şuanda organize sanayi bölgemiz, 22 milyon metrekarelik alanda Türkiye’nin ilk 5 organize sanayi bölgesinde yer almaktadır. Yaklaşık bin 250 civarında fabrikamız var. 75 bin civarında çalışanıyla, 1 milyar 700 milyon dolarlık ihracatı yakalamış bulunmaktayız” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de, “Organize sanayi bölgesinin Kayseri’de gelişmesi adeta destansı bir hikayedir. Buralarda birçok insanın emeği geçmiş. Şimdi de bayrak Tahir bey ve ekibindedir. Çok güzel faaliyetler yapılıyor. Eksik olan ne varsa, onların giderilmesi için güzel yatırımlar yapılıyor. Ellerine sağlık, Allah razı olsun. Bir ülkenin kalkınmasında en önemli etken tabi ki en önce eğitim ve bunun üzerine inşa edilecek üretimlerdir. Eğer bu üretimler olmazsa, o ülkede gelişme ve büyüme olmaz” ifadelerini kullandı.

ELİTAŞ’TAN OSB ZİYARETİ

AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti

AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Melikgazi Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç ve beraberindeki heyet Kayseri OSB’yi ziyaret etti.

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu ziyarette konuşan Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, ziyaretçi heyete Kayseri OSB’nin uygulamaya dönük projeleri hakkında detaylı bilgiler aktardı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV