banner87
21 Mayıs 2019 Salı

BAKİ ERSOY: HEDEFİMİZ GÜÇLÜ TÜRKİYE

MHP Milletvekili Adayı Baki Ersoy, amaçlarının güçlü bir Türkiye, sözü dinlenen bir Türkiye olduğunu ifade etti.

01 Haziran 2018 Cuma 03:38
Bu haber 421 kez okundu
BAKİ ERSOY: HEDEFİMİZ GÜÇLÜ TÜRKİYE
Haberici -->
Seçim çalışmalarında yoğun bir çalışma içerisinde olan MHP Milletvekili Adayı Baki Ersoy, amaçlarının güçlü bir Türkiye, sözü dinlenen bir Türkiye olduğunu ifade etti.

Seçim çalışmaları kapsamında birçok ziyaretlerde bulunan MHP’li Baki Ersoy ve diğer milletvekili adayları, Talas Avşar Türkmenleri Derneğini, Başakpınar mahalle sakinleri ve iftar yemeğinde muhasebecilerle bir araya geldiler.

Halkın kendilerine gösterdiği ilgiden çok memnun olduklarını ifade eden Baki Ersoy, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için, Türk milleti için büyük önem taşıdığına vurgu yaptı. Ersoy, seçim çalışması yaparken katıldıkları bütün programlarda insanlara seçin neden önemli olduğunu ve Cumhur ittifakının hedeflerini anlattıklarını belirtti.

Bütün Türk insanının güçlü bir Türkiye istediğini anımsatan Ersoy, “Bunu istiyorsak hep birlikte boyun eğmeyecek, sözünü Tüm Dünyaya geçirecek Türkiye olmamız için Milliyetçi Hareket Partisine desteklerinizi bekliyoruz. Yapılacak seçimde MHP’nin neden Cumhur ittifakında yer aldığının nedenleri bellidir. Ülkemizin bekası için buradayız. Çalışıyoruz. Bunun farkına varılmasını istiyoruz. Ki insanlarımızın bunu fark ettiğini gördük ve mutlu olduk. 24 Haziran seçimlerinde halkımızın gerekeni yapacağına da inanıyoruz” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV