banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

BAKİ ERSOY: VATANDAŞIMIZLA KUCAKLAŞIYORUZ

MHP Milletvekili adayı Baki Ersoy, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretleri devam ettiriyor.

11 Haziran 2018 Pazartesi 03:49
Bu haber 316 kez okundu
BAKİ ERSOY: VATANDAŞIMIZLA KUCAKLAŞIYORUZ
Haberici -->
MHP Milletvekili adayı Baki Ersoy, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretleri devam ettiriyor. Ersoy, ziyaretlerde duydukları ilgiden memnuniyetini dile getirerek, “Sahada çalışmalarımızı sürdürüyor, vatandaşımızla kucaklaşıyoruz. Bizi mutlu eden şudur ki her gittiğimiz yerde Milliyetçi Hareket Partisi’ne çok büyük bir teveccüh var” dedi.

MHP Kayseri milletvekili adayları Osmanlı Mahallesi’nde Uluçay Ailesi’nin düzenlediği iftar yemeğine katıldı. İftar programına katılım sağlayan MHP’li adaylar Uluçay Ailesi’ne teşekkürlerini sunarken MHP Kayseri 2.Sıra Milletvekili Adayı Baki Ersoy şu sözlere yer verdi:

“Sahada çalışmalarımızı sürdürüyor, vatandaşımızla kucaklaşıyoruz. Bizi mutlu eden şudur ki her gittiğimiz yerde Milliyetçi Hareket Partisi’ne çok büyük bir teveccüh var. Sebebi bizler 15 Temmuz 2016 gecesine kadar her yerde hareketimizin lideri Devlet Bahçeli’yi anlatıyorduk. Hain darbe gecesindeki duruşundan sonra şimdi herkes Devlet Bahçeli’yi bize anlatıyor. ‘Güçlü Türkiye için TBMM’de milliyetçi ülkücü kadrolarının çok güçlü olması gerekiyor’ diyorlar. Cumhur İttifakı’ndaki oyumuz Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliğindeki oyumuz ise Milliyetçi Hareket Partisi içindir. Yine söylüyorum ki bizde Kayseri’de çok ciddi bir başarının altına hep birlikte imza atacağız. Adaylarımızın sizden bir farkı yok hepimiz aynı çatının altında büyüdük, onun için birbirimize daha sıkı sarılacağız, bir ve birlik olacağız. Allahın izniyle 24 Haziran gecesinde bu başarıya hep birlikte sahip çıkacağız.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV