banner87
26 Mayıs 2019 Pazar

BAŞARILI ÖĞRENCİLERE YARDIM

Vakıf tarafından öğrencilere destek verildi

02 Aralık 2017 Cumartesi 10:11
Bu haber 553 kez okundu
 BAŞARILI ÖĞRENCİLERE YARDIM
Haberici -->

Mehmet Ayata Ağaç İşleri Eğitim Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı, Osman Düşüngel Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Ayşe Baldöktü Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğündeki başarılı öğrencilere yardımda bulundu.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sezai Çamdalı ve Mehmet Ayata Ağaç İşleri Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkan Vekili Hafıza Çevik’in katıldığı törende konuşan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sezai Çamdalı, “Peygamberimiz, ‘En hayırlınız, insanlara en çok faydası dokunandır’ diye buyuruyor.Bizim yetişme tarzımız, dinimiz de bunu emrediyor. En güzel hizmetle alınacak sonuçlar da başkasına yaptığınız hizmetlerin sonucudur. Yani siz kendinize bir iyilik yapsanız da başkasına yaptığınız iyiliğin zevkini almazsınız. Başkasına yaptığınız iyiliğin zevki daha fazladır. mesleki ve teknik eğitim kurumlarında eğitim gören İhtiyaç sahibi öğrencilerimize her daim destek olmaları hasebiyle Mehmet Ayata nezdinde tüm vakıf çalışanlarına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Ayata Ağaç İşleri Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkan Vekili Hafıza Çevik yardım malzemelerini okul yönetimine teslim etti.

İHA

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV