banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

BAŞKAN ERKİLETLİLERİ DİNLEDİ

Erkilet mahallesine gitti. Burada bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra Gül Park’a geçti.

01 Haziran 2018 Cuma 03:32
Bu haber 382 kez okundu
BAŞKAN ERKİLETLİLERİ DİNLEDİ
Haberici -->
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, iftar sonrası Erkilet mahallesine gitti. Burada bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra Gül Park’a geçti.

Zamanın doludolu geçtiği Gül Park’ta gitar çalan gençlerin yanına giden başkan Çolakbayrakdar, söylenen şarkılara da eşlik etti.

Kocasinan için gece-gündüz demeden çalışan Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşlarındertlerini dinlemeyi, onlarla sohbet etmeyi ihmal etmiyor. İftar sonrası Erkilet Mahallesi’ne giden Başkan Çolakbayrakdar, gelen çay teklifi üzerine bir vatandaşın evine gitti ve sohbet etti.

Daha sonra Gül Park’a geçen Başkan Çolakbayrakdar, seçim çalışmaları kapsamında orada bulunan AK Parti Grup Başkan Vekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Ak Parti Kayseri Milletvekili adayı Ali Ekşi ve AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç’la bir araya geldi.

Gül Park’ın Kayseri’nin sosyal yaşamına renk kattığını,  buna benzer parkları her mahallede daha yaygın hale getirmek için çalıştıklarını vurgulayan        Başkan Çolakbayrakdar,  Vatandaşlarla bir arada olmanın mutluluk ve huzur verici olduğunu söyledi.

Kafe Sinan çalışanları ile de sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, gitar çalıp, şarkı söyleyen gençlerinyanınagidereksöylenen şarkılara eşlik etti.

Başkan Çolakbayrakdar, gecenin ilerleyen saatlerinde parktan ayrıldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV