banner203
06 Şubat 2023 Pazartesi

BAŞKAN ÖZDOĞAN’DAN ‘3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER’ GÜNÜ MESAJI

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı yayımladı. Özdoğan, “Engellilerimize sahip çıkmak, onların sorunlarına çözüm üretmek, mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba göstermek, tüm toplumun görevidir.” dedi.

03 Aralık 2021 Cuma 12:29
Bu haber 1237 kez okundu
BAŞKAN ÖZDOĞAN’DAN ‘3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER’ GÜNÜ MESAJI
Haberici -->
 “3 Aralık engellilerin hakları, kazanımları ve yaşam standartlarının geliştirilmesi açısından önemli bir gündür” diyen Özdoğan, mesajında şu görüşlere yer verdi;

“Günümüzde engellilerimizin toplumsal hayata katılım ve başarı noktasında gösterdikleri gayretlerden büyük mutluluk duyuyoruz. Bireylerin, temel hak ve özgürlüklerden tam ve eşit olarak yararlanabilmesi, iş, eğitim, sağlık, ulaşım ve sosyal haklar yönünden ayrımsız tüm vatandaşların faydalanması; gelişmişlik düzeyinin belirlenmesinde çok önemli bir faktördür. Bizler de Hacılar Belediyesi olarak ilçemizdeki tüm çalışmalarımızla engelli kardeşlerimize engelsiz bir yaşam sunmak için gayret ediyoruz. Engelli kardeşlerimizi her alanda varlık göstermeleri, toplumsal zenginliğimizin daha da artmasını sağlamak adına, yetenek ve birikimleri doğrultusunda istihdam da ediyoruz” diyen Özdoğan, “Bu bağlamda tüm engelli vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte huzur ve mutluluk içerisinde hayatlarını sürdürmelerini temenni ederim.” dedi.

KURUM BÜLTENİ

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV