banner153
banner159
06 Temmuz 2020 Pazartesi

BAŞKAN’DAN GELECEĞE YÖN VEREN ÇALIŞMALAR

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Dr. Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş. ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı tarafından sürdürülen projelerle ilgili değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan Büyükkılıç, Kayseri için sürekli çalıştıklarını belirtti.

16 Haziran 2020 Salı 00:05
Bu haber 681 kez okundu
BAŞKAN’DAN GELECEĞE YÖN VEREN ÇALIŞMALAR
Haberici -->

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Dr. Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş.  ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı tarafından sürdürülen projelerle ilgili değerlendirme toplantısı yaptı.  Başkan Büyükkılıç, Kayseri için sürekli çalıştıklarını belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamında yapılan toplantıda Kayseri’ye yapılacak olan park, bahçe ve pazar yerleri hakkında Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş. ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı tarafından sürdürülen projelerle ilgili bilgi aldı.  Başkan Büyükkılıç, verilen bilgilerle ilgili görselleri de izledi ve Kayseri için sürekli çalıştıklarını ve bundan sonrada bu çalışmalara devam edeceklerini belirtti. Başkan Büyükkılıç “Geleceğe yön vererek hareket etmek istiyorsak bugün itibariyle sağlıklı, yaşanılabilir şehirler inşa etmek zorundayız. Yaşanılabilir şehirler inşa etmenin yolu da bilinçli kentsel dönüşümdür. Biz de bunu bilerek bu yolda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV