banner87
22 Mayıs 2019 Çarşamba

BAŞKANDAN ÖĞRENCİLERE OKUL HEDİYESİ

Bünyan Belediye Başkanı çocuklarla sohbet etti

22 Eylül 2017 Cuma 06:53
Bu haber 475 kez okundu
 BAŞKANDAN ÖĞRENCİLERE OKUL HEDİYESİ
Haberici -->

Yeni eğitim öğretim yılı 18 Eylül'den itibaren başladı. Okulların açıldığı ilk hafta olan ve eğitimin anlam ve önemine uygun olarak coşku ile kutlanan İlköğretim Haftasında minik öğrencilere en güzel hediyeyi Bünyan Belediyesi verdi.

Bünyan Belediyesi Sümer İlkokulu bahçesinde yapımını tamamladığı çocuk oyun parkı ve spor alanlını ilköğretim haftasında hizmete açarak öğrenciler ve mahalle sakinlerinin hizmetine sundu. Okul Bahçesinde düzenlenen etkinliklere Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, Bünyan Cumhuriyet Savcısı Seçkin Gökçe, Bünyan İlçe Milli Eğitim Müdür Serdal Çelik, İlçe protokolü, öğretmen öğrenci ve veliler katıldı.

Törende konuşan Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, çocuklara verilecek eğitim toplumların gelişimi ve ülkenin geleceği üzerindeki etkisine dikkat çekerek, “Sizlerin varlığı bizim en büyük gücümüz olacaktır. Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı hayata hazırlarken, onları bilgiyle donatmadan önce milli ve manevi değerleri özümsemiş, topluma yararlı bireyler olmalarını sağlamalıyız” dedi.

Başkan Gülcüoğlu, “Okulları oyun alanı ve parkalarla donatmaya devam edeceklerini kaydederek burada hem mahalle sakinlerimizin hem de çocuklarımızın kullanabileceği, vakit geçirebileceği aynı zamanda da spor yapabileceği bir tesisi daha hizmete sunuyoruz. Bu sosyal donatı alanlarını çocuklarımızın daha fazla faydalanabilmesi için okullarımıza yakın noktalara yapıyoruz. Şimdiye kadar birçok mahallemizde uyguladık. Çocuklarımız için daha fazlasını yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdal Çelik’te, yapılan tesisi için Başkan Gülcüoğlu’na teşekkür ederek, plaket takdim etti. Yapılan dua ve kesilen kurdelenin ardından yeni park alnı hizmete açıldı.

Minik öğrenciler Başkan Şinasi Gülcüoğlu’na sarılarak teşekkürlerini iletile ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV