banner87
19 Temmuz 2019 Cuma

BAŞKANI SOSYAL MEDYADAN DAVET ETTİLER

Mustafa Çelik, Doğu Sanayi’deki bir esnaf tarafından sosyal medya üzerinden aldığı davete yine sosyal medya üzerinden “Çayı hazırlayın. Geliyoruz” cevabı vererek Ferhat Kasapoğlu adlı esnafın misafiri oldu.

01 Eylül 2018 Cumartesi 09:59
Bu haber 393 kez okundu
BAŞKANI SOSYAL MEDYADAN DAVET ETTİLER
Haberici -->
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Doğu Sanayi’deki bir esnaf tarafından sosyal medya üzerinden aldığı davete yine sosyal medya üzerinden “Çayı hazırlayın. Geliyoruz” cevabı vererek Ferhat Kasapoğlu adlı esnafın misafiri oldu.

Her hafta farklı bir camide Cuma Namazını kılan ve namaz sonrası cemaatle bir araya gelerek onları dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu hafta Doğu Sanayi’deydi. Doğu Sanayi Camisi’nde Cuma Namazını kılan Başkan Çelik, namazın ardından bir süre cemaatle sohbet etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, daha sonra Doğu Sanayi’de esnaf ziyaretinde bulundu ve esnafların görüşlerini dinledi.   

Başkan Mustafa Çelik’i Cuma Namazı girişinde gören Ferhat Kasapoğlu adlı esnaf, sosyal medya üzerinden işyerinin adresini vererek Başkan’ı yemeğe davet etti. Başkan Çelik’te yine sosyal medya üzerinden “Çayı hazırlayın. Geliyoruz” cevabını vererek daveti kabul etti.

Ferhat Kasapoğlu’nun iş yerine giden Başkan Mustafa Çelik, Kasapoğlu ailesine ait mobilya atölyesindekiler ve çevre esnaf tarafından ilgiyle karşılandı. Mesajı yazarken Başkan Çelik’in geleceğinden çok umutlu olmadığını ifade eden Ferhat Kasapoğlu, davete olumlu cevap verilmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek Başkan Çelik’e teşekkür etti.

Başkan Mustafa Çelik de her fırsatta mahalleleri ziyaret etmeye çalıştığını söyledi. Doğu Sanayi ziyaretinde de yemek daveti aldığını ifade eden Başkan Çelik, mümkün olduğu kadar çok esnafı ziyaret etmek istediği için yemeğe vakti olmadığını; ama çay içmek için bu davete icabet ettiğini kaydetti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV