banner87
19 Temmuz 2019 Cuma

BAŞKANLAR MELİKGAZİ TEMSİLCİLERİYLE

Melikgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç ile Talas Belediye Başkanı ve AK Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi ilçesindeki mahalle temsilcileriyle bir araya geldi.

10 Şubat 2019 Pazar 11:26
Bu haber 224 kez okundu
BAŞKANLAR MELİKGAZİ TEMSİLCİLERİYLE
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç ile Talas Belediye Başkanı ve AK Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi ilçesindeki mahalle temsilcileriyle bir araya geldi.

31 Mart seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren başkanlar, Emirgan Köftecisinde Melikgazi mahalle temsilcileriyle buluştu. Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ülke, “Yoğun geçen bu seçim sürecinin belki de en fedakârları sizlersiniz. Bütün teşkilatlarımızla bir aile olduk” diye konuştu.

Talas Belediye Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, bütün adaylarla güzel bir ekip olduklarını belirterek, “İnşallah Memduh Başkan, Çolakbayrakdar Başkan, Talas’ta Mustafa Yalçın ile birlikte Kayseri’nin konumunu daha da yukarı taşıyacağız. Bir ayağımız Ankara’da olacak. Ankara’dan buraya hizmetler getirmeye çalışacağız. Birlikte güç var. İnşallah imkanları iyi değerlendireceğiz” dedi.

Mahalle temsilcileriyle tanışmak, görüş, istek ve projelerini dinlemek istediklerini anlatan Başkan Palancıoğlu, “Evin her gün ihtiyaçları nasıl değişiyor, yeni şeylere talep oluyorsa, belediyeler de canlı yaşayan organizmalar. Dolayısıyla talepler her zaman oluyor. Bu nedenle günün gelişen ihtiyaçlarına uygun çalışmalar yapacağız. Ayrıca Memduh Başkanın yokluğunu hissetmeyeceksiniz. Neden? Çünkü bir yere gitmiyor, Büyükşehirde olacak. Yine bizimle beraber olacak. Kendisiyle birlikte çalışarak çok daha hızlı, pratik çalışmalar yapacağız” şeklinde konuştu.

“Bizim için isim, soyad, ahlak, edep her şeyden önemli. Makam, mevki, koltuk; bunların hiçbiri önemli değil” diyen Palancıoğlu şunları söyledi:

“Sizlerden desteğinizi her zaman bekliyoruz. Birlikten güç doğar, birlikte güzel hizmetler yapalım. Memduh Başkanın 20 yıllık tecrübesinden istifade edersek, belki 10 sene ilerden başlarız. Bu dönem inşallah sizlerden aldığımız destekle Melikgazi, Kocasinan, Talas bütün ilçelerimiz Allah’ın izniyle altın devrini yaşayacak.”

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç ise, “Elbette Melikgazi’miz büyük bir ilçe olarak sorumluluğunun farkında. Hem de bugüne kadar aldığı yüksek oy oranlarıyla beklentilere cevap verecek deneyimde. Ve çok şükür teşkilat birliği ve gücüyle bunu ispat edecek konumda. Melikgazi’mizin inşallah bizlerden çok daha yüksek oy almasını hem arzu ediyor, hem de destekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Aile anlayışı içerisinde ‘ben’ değil, ‘biz kültürüyle’ hareket etmeyi amaçladıklarını kaydeden Büyükkılıç, “Bütün ilçelerimizle el ele vereceğiz, hep birlikte koşturacağız. Siyasi parti ayrımı gözetmeden her partiyi ziyaret ettik. Onların da tavsiyelerini aldık. Elbette siyaseten farklı düşünebilirler. Ama inanıyorum ki onlar da bizleri seviyor, yaptıklarımızı biliyor. Çünkü aynı şehirde yaşıyor, aynı havayı soluyoruz. Sevinçte bir, tasada biriz.” diye konuştu.

Büyükkılıç, daha çok hizmet için çalışacaklarını anlatarak şöyle konuştu:

“Kayserimize, Melikgazi’mize daha iyisini ve güzelini, bilişim çağında, internet çağında, akıllı şehir anlayışı içerisinde, yüksek teknolojiyi şehrimize getirmek amacıyla daha fazla çalışacağız. Şehrini seven hemşehrilerimizin önerini her platformda dinleyeceğiz. Sizler mahallenizde bizlerin sesi, kulağısınız.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV