banner167
banner182
23 Haziran 2021 Çarşamba

BAYRAM İNSANLIK İÇİN HAYIRLAR GETİRSİN

KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz açıklama yaptı

23 Haziran 2017 Cuma 03:25
Bu haber 805 kez okundu
BAYRAM İNSANLIK İÇİN HAYIRLAR GETİRSİN
Haberici -->

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Ramazan bayramının insanlığa hayırlar ve bereket getirmesi temennisinde bulundu.

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında, bayramın ve bayramdan sonra gelecek günlerin insanlık için hayırlar ve bereketler getirmesini temenni eden Hiçyılmaz, “Dini ve milli bayramlar; kardeşlik duygularını, birlik ve beraberliği, dayanışmayı artırır" dedi.

Ramazan bayramına bir kez daha kavuşmanın mutluluk ve heyecanının yaşandığını belirten Hiçyılmaz, “Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız; mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına vesile olan müstesna günlerdir” diye konuştu.

Hiçyılmaz, mesajında, “Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek, onlara maddi ve manevi yardımlarda bulunarak, onları sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir” dedi. 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV