banner167
banner182
16 Haziran 2021 Çarşamba

BAYRAM İSTİSNA GÜNLERDEN BİRİDİR

OSB Başkanı Tahir Nursaçan açıklama yaptı

23 Haziran 2017 Cuma 03:26
Bu haber 689 kez okundu
BAYRAM İSTİSNA GÜNLERDEN BİRİDİR
Haberici -->

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, bayramların istisna günler olduğunu söyleyerek, Ramazan bayramının kardeşlik ve sevinç içinde geçmesi dileklerinde bulundu.

Başkan Tahir Nursaçan, Ramazan bayramı mesajı açıklamasını şöyle sürdürdü; “Bereket ve rahmet ayı olan on bir ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşliğin dostluğun helalleşme ve sevincin yaşandığı istisnai günlerdir. Birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşliğe daha çok ihtiyacımızın olduğu şu günlerde, birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz. Ramazan, bizlere bir kez daha, kardeş olduğumuzu, milletçe kader birliği yaptığımızı hatırlattı.

Komşularımızla, dostlarımızla, akrabalarımızla en önemlisi de İslam coğrafyasındaki kardeşlerimizle ekmeğimizi bölüştük, soframızı paylaştık, birbirimizle sıkı bir dayanışma ve yardımlaşma içinde olduk. Her insanın, sahip olduğu bu şeref ve mutluğun kıymetini bilmesi, o sınırsız ilahi rahmete layık olmak ve o’na kavuşmak için gayret etmesi gerekir. Bu ise; Allah’ın emirlerine itaat ve O’nun yarattıklarına karşı merhametle olur.

Ramazan Bayramı bütün milletimizin yüreğine daha çok ferahlık ve daha çok huzur verecek, toplumsal dayanışmamızı derinleştirecek, kardeşlik ruhumuzu güçlendirecektir.”

Nursaçan, “Bütün İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramlarını yürekten tebrik ediyor, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik dolu bir bayram diliyorum” dedi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV