banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

“BAZI ÇEVRELER RAHATSIZ OLDU”

CHP İl Başkanı tepki gösterdi

30 Haziran 2017 Cuma 08:22
Bu haber 489 kez okundu
 “BAZI ÇEVRELER RAHATSIZ OLDU”
Haberici -->

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  İl Başkanı Feyzullah Keskin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlatmış olduğu adalet yürüyüşüne zaman zaman yapılan provakatif eylemlerin adalet arayışından vazgeçiremeyeceğini dile getirerek, “Sayın Genel Başkanımızın ‘Adalet’ yürüyüşü bazı çevreleri rahatsız etmiştir” dedi.

Adalet yürüyüşü ile ilgili değerlendirme yapan İl Başkanı Keskin, “Adalet bir gün herkese lazım olacaktır. Biz adaleti haksızlığa uğramış herkes için istiyoruz.Ve başlattığımız bu haklı yürüyüşümüze maalesef ara ara provakatif saldırılar olmaktadır. Ama kimse bizi haklı olduğumuz bu adalet duygusundan uzaklaştıramaz. Biz, belki yarınlarda kendilerinin de ihtiyaç duyacakları adalet için sonuna kadar mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti milletvekili Taner Yıldız’ın CHP’nin Adalet Yürüyüşü hakkında yaptığı açıklamalara konuşmasında değinen Başkan Keskin, “Bizim bu haklı yürüyüşümüz bazı çevreleri rahatsız etmiştir. Sayın Taner Yıldız da haddini aşan bir yorumla, bizi Kandil’le aynı safa koyarak ileri gitmiştir. Yalan, gıybet, dedikodu ve iftira dinen yasaklanmıştır. İnançlı insanlarında iftira ve dedikodunun hesabının ne olduğunu bildiklerini sanıyorum.  Sayın Taner Yıldız iftara atmakta ve dedikodu yapmaktadır.Sayın Yıldız eğer Kandil’le birliktelik yapanları arıyorsa, kendisinde bakanlık yaptığı dönemlerde Kandil’in uzantısı olanlarla Dolmabahçe’de poz verenlere baksın.Çözüm süreci adı altında tonlarca patlayıcıyı asfalt altına koyanlara göz yuman hükümetine baksın.Kandil’den inen teröristlere çadır kuran, devletin hakim ve savcısını teröristlerin ayaklarına götürenler önce kendilerine baksınlar.Kandil uzantıları ile her türlü haltı yiyenler bugün utanmadan bize dil uzatıyorlar. İnsanda biraz utanma olur” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV