banner87
21 Mart 2019 Perşembe

“BEBEK KATİLLERİNE İDAM GELMELİDİR”

Yılmaz Üçkan, Yüksekova'da terör örgütü PKK’nın katlettiği Nurcan Karakaya ve oğlu Mustafa Bedirhan’ın hesabını soracaklarını söyledi.

02 Ağustos 2018 Perşembe 07:30
Bu haber 298 kez okundu
“BEBEK KATİLLERİNE İDAM GELMELİDİR”
Haberici -->

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Yılmaz Üçkan, Yüksekova'da terör örgütü PKK’nın katlettiği Nurcan Karakaya ve oğlu Mustafa Bedirhan’ın hesabını soracaklarını söyledi. Üçkan, “Bebek katillerine idam gelmelidir” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Yılmaz Üçkan, Türkiye’nin tepki gösterdiği hain PKK saldırısıyla ilgili açıklamada bulundu. PKK’nın hunharca katlettiği anne Nurcan Karakaya ve oğlu Mustafa Bedirhan’ın kanını yerde koymayacaklarını belirten Üçkan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ülkemiz dün acı bir haberler sarsıldı. Ülkemizin ve ailemizin yüreğine ateş düştü. Dün 2 şehidimiz vardı. Biri hainlerin kıydığı bir anne, biri de hainlerin kıydığı henüz günahsız bir yavrumuz. Bu yavrumuzun günahı neydi de siz kıydınız, nasıl kıydınız. Siz bebek katilisiniz. Bebek katilleri ne anne, ne evlat nede bebek bilemezler ve anlayamazlar. Sizler sadece sizlerin ipinden tutan sahiplerinizin köpeklerisiniz ve görevinizi yerine getiriyorsunuz. Nurcan kardeşimizin, Mustafa Bedirhan yavrumuzun ve tüm şehitlerimizin kanında onların elleri var. Biz bunu biliyoruz ve bu eli kıracağız.”

Halkların Demokratik Partisine (HDP) de tepki gösteren Üçkan, “Artık o mecliste onlar duramayacak. Bizler bu vatanın bağımsızlığı ve al bayrağı için bedel ödedik. Bu bedeli yine ödemeye hazırız. Devlet büyüklerimiz inşallah bu bebek katillerinden öcünü alacak, kanlarını yerde bırakmayacak” diye konuştu.

Üçkan, son olarak yetkililerden terör örgütü PKK üyeleri ve yanlılarına idam getirilmesi talebinde bulundu. Üçkan, “Bebek katillerine idam gelmelidir. İnşallah Türkiye Büyük Millet Meclisi tüm terör örgütleri sahil olmak üzere bu vatana, bayrağa ve ezana, minik yavrularımıza el uzatanlara idamı çıkartacaktır. Biz bunun da takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

İHA

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV