banner167
banner182
24 Eylül 2021 Cuma

Bekir Okay Kiracıoğlu'ndan Canılı yayında şok açıklama; ''Genel Kurulu Siz Yapmazsanız, Biz Yaparız''

Bekir Okay Kiracıoğlu, Kayseri'nin en büyük dijital kanalı ETV Gündem Özel programında Gazeteciler Fehat Yağmur ve Yusuf Ağaşe'nin sorularını cevaplandırdı. Ferhat Yağmur ve Yusuf Ağaşe'nin Genel kurul ile ilgili sordukları bir soruya ''1 ay içerisinde her hangi bir tarih alınmazsa biz artık genel kurul isteme tarafına gideceğiz'' dedi.

21 Mayıs 2021 Cuma 02:50
Bu haber 795 kez okundu
Bekir Okay Kiracıoğlu'ndan Canılı yayında şok açıklama; ''Genel Kurulu Siz Yapmazsanız, Biz Yaparız''
Haberici -->
 Gazeteciler Ferhat Yağmur ve Yusuf Ağaşe'nin beraber sundukları ve ETV'de canlı olarak yayınlanan Gündem Özel programında OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, OSB ile ilgili tüm sorulara cevap verdi. Ferhat Yağmur ve Yusuf Ağaşe'nin Genel Kurul ile ilgili sordukları bir soruya ise çok çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Bekir Okay Kiracıoğlu sorulan soruya şu cevabı verdi;

"Şu an bütçe hazırlıklarına başladıklarını duyuyoruz. Ama şunu açık olarak söylemek istiyorum bir ay içerisinde her hangi bir tarih alınmazsa biz artık genel kurul isteme tarafına gideceğiz. Şu an bizim Genel Kurulu isteme hakkımız var ama biz bunu yapmak istemiyoruz. Çünkü biz istersek genel kurul maddelerinde sadece müfettiş raporlarındaki maddeler olacak bu yüzden genel kurulu onlar talep etsinler, bizde kurtulalım sanayicimizde rahatlasın" dedi.

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV