banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA İFTAR

Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, düzenlenen geleneksel iftar programında personel ve aileleriyle bir araya geldi.

14 Haziran 2018 Perşembe 22:46
Bu haber 362 kez okundu
BELEDİYE ÇALIŞANLARINA İFTAR
Haberici -->
Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, düzenlenen geleneksel iftar programında personel ve aileleriyle bir araya geldi.

Belediye meydanındaki iftar programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ilahilerle başladı. İftara AK Parti Kayseri Milletvekili ve Adayı Mustafa Elitaş, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve ailesi, personel ile aileleri katıldı. Elitaş ve Başkan Palancıoğlu, iftardan önce tek tek masaları dolaşarak ailelerle selamlaştı.

Daha sonra kürsüye çıkan AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, konuşmasına belediye çalışanlarının yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutlayarak başladı. Elitaş, “İftarlar insanların bir araya gelmesi ve kaynaşması için vesile oluyor. Bunun için belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Yamaçparaşütü iniş alanında binlerce insanın buluşacağı çok güzel bir Ramazan Sokağı yapılmış. İnsanların burada sahura kadar çay kahve içebileceği bir yer olmuş. Ramazanlar güzel ve neşeli olduğu sürece, bir ve beraber olmaya gayret ettiğimiz sürece aramıza fitne ve fesat sokup bizi parçalamak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Bugünlerde Allah’tan ülkemiz üzerindeki kara bulutları yok et, fitneyi fesadı ortadan kaldır, birliğimizi bozmaya çalışan gafillere dersini ver, huzurumuzu bozmak isteyenlere fırsat verme diye dua ettik.” dedi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ise “Son dört yılda hep beraber sizlerin emekleriyle Talas’ta her alanda büyük çalışmalar yaptık. 8 cami yaptık, dokuzuncusunun temelini gelecek ay atacağız. Altı okul yaptık. İki sağlık ocağı bitti, ikisini yeniledik, ikisini daha gelecek ay açacağız. Raylı sistem Talas’a geldi. Yollar, asfaltlar, kaldırımlar, parklar, geri dönüşüm, kültürel ve sosyal hizmetler, yamaçparaşütünden salça günlerine kadar her çalışmamızda gece gündüz emeğiniz var. Yaptığımız hizmetlerden genel olarak memnuniyet fazla.” diyerek personele teşekkür etti.

Başkan Palancıoğlu, konuşmasının sonunda çalışanlara banka promosyonu ve sendika farklarıyla ikramiyelerinin hesaplarınıza yatırıldığı müjdesini verdi. İftar yemeğinin ardından çocuklar düzenlenen birbirinden eğlenceli programlarla unutamayacakları bir gece yaşadı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV