banner87
23 Mart 2019 Cumartesi

BENLİ'DEN KADIN ÇALIŞANLARA ZİYARET

Ek Hizmet Binası ve İl Sağlık Müdürlüğü binasını ziyaret ederek bayan çalışanlara çiçek dağıttı.

09 Mart 2018 Cuma 07:22
Bu haber 487 kez okundu
BENLİ'DEN KADIN ÇALIŞANLARA ZİYARET
Haberici -->

Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü sebebiyle Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhaneddin Ek Hizmet Binası ve İl Sağlık Müdürlüğü binasını ziyaret ederek bayan çalışanlara çiçek dağıttı.

İl Sağlık Müdürü Benli’ye Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Seyyid Burhaneddin Ek Hizmet Binasında, Başhekim Yrd. Uzm. Dr. Mustafa Akçakaya ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yrd. Dr. Burhan Akın eşlik etti.

İl Sağlık Müdürü Benli, “Ailelerimizin temel direği, sevgi ve hoşgörü timsali kadınlar artık hayatın her safhasında aktif yer alıyorlar, sevgileriyle koruyan, büyüten, yol gösteren ve toplumumuzdaki her bireyin yaşamına şekil veren her zaman annelerimiz dolayısıyla kadınlarımız olmuştur" ifadesinde bulundu.

Benli, "Fırsat verildiği takdirde de yaşamın her alanında başarı hikâyeleri yazacak güce, kudret ve deneyime fazlasıyla sahiptirler. Bünyemizde görev yapan bayan çalışanlarımızda gösterdikleri özverili çalışmalarla her zaman gücümüze güç katmaktadırlar. Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, mutluluk ve başarılar diliyorum." diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV