banner167
banner182
25 Eylül 2021 Cumartesi

’BEREKETLİ BİR MÜRACAAT OLACAK’

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, belediye başkanlığı adaylığı için yoğun müracaatlar olduğunu belirterek, “Gözüken o ki ‘bereketli bir müracaat olacak gibi gözüküyor” dedi.

03 Ekim 2018 Çarşamba 06:56
Bu haber 699 kez okundu
’BEREKETLİ BİR MÜRACAAT OLACAK’
Haberici -->
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, belediye başkanlığı adaylığı için yoğun müracaatlar olduğunu belirterek, “Gözüken o ki ‘bereketli bir müracaat olacak gibi gözüküyor” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu geçen hafta programlarını değerlendirdi. Çopuroğlu, ziyaretlerine devam ettiklerini kaydederek, şunları söyledi:

“Geçtiğimiz hafta itibarı ile diğer haftalarda olduğu gibi ziyaretlerimiz devam etti. Özellikle temel atma ve açılış programlarımız Cumartesi günü ağırlıklı idi. Bunlarda ilki Şeyhi Odakır başkanımızın temel atmasına iştirak ettik. 200 ticarethanenin temel atma törenine iştirak ettik Yeşilyurt bölgesinde. Devamında İncesu’da bir açılışımız vardı. Millet Kıraathanesi açılışımız. Oraya iştirak ettik. Kocasinan Belediyemizin Kedi bacağı diye tabir edilen pekmez sucuğu imalatı ile alakalı bir organizasyon vardı ona katıldık. Ardından yine Kocasinan Belediyemizin güzel bir gözlem evi Erkilet’in yukarısında yoğun bir katılımla bir program yaptık. Devamında Talas Belediyemizin Tablakaya Mahallesinde programımız vardı ki vatandaşlarımızın özellikle gezip görmesini istiyorum. Doğal bir yapıda insanın kendi içinde olan güzel duyguları ortaya çıkartacak bir atmosfer. Daha sonra Kocasinan İlçe Danışma programına katıldık. Bizler Ak Parti olarak Kayseri’de birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Bizim katıldığımız programlarda şehrimizin Milletvekillerinin tamamının katılımları ile güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. İl teşkilatındaki arkadaşlarımız gayretli. İlçe teşkilatındaki arkadaşlarımız gayretli. Sayın Milletvekillerimiz ve eski bakanlarımızın da bu gayrete katkı vermeleri bizi ziyadesi ile memnun ediyor.”

Belediye başkanlığı için adaylık konusunda müracaatların olduğunu kaydeden Çopuroğlu,  genel merkezden haber beklediklerini ifade etti. Çopuroğlu,  “Bunlardan en önemlisi malum önümüzde bir yerel seçim var.  Partimize ilçelerimizden henüz daha açıklanmamasına rağmen belediye başkanlığı adaylığı için müracaatlar oluyor. Dosyalarına koymak adına biz müracaatlarda sadece özgeçmişlerini alabiliyoruz. Genel merkezimiz müracaatları alabilirsiniz dediği andan itibaren bunu açıklayacağız. Gözüken o ki bereketli bir müracaat olacak. İnşallah önümüzdeki yerel seçimler için biz tam sahadayız. Tüm arkadaşlarımızla birlikte tüm ilçeleri sürekli geziyoruz. İstişare ediyoruz. Halkımızın yanında oluyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV