banner203
25 Mart 2023 Cumartesi

Best Of Cup 2022 Kayseri Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın Gala Gecesi 15 Eylül’de Erciyes Kültür Merkezi’nde!

17 Eylül Cumartesi günü başlayarak, 16 Ekim Pazar günü final maçıyla tamamlanacak olan Best Of Cup 2022 Kayseri Kurumlar Arası Futbol Turnuvası için kayıtlar tamamlandı. Gruplarda yer alacak takımlar, kura ve fikstür çekimi için gala gecesini beklemeye başladı.

10 Eylül 2022 Cumartesi 12:49
Bu haber 1299 kez okundu
Best Of Cup 2022 Kayseri Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın Gala Gecesi 15 Eylül’de Erciyes Kültür Merkezi’nde!
Haberici -->

Remax Via’nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Best Of Cup 2022 Kayseri Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nda başvurunun sona erdiği 10 Eylül tarihi itibari ile katılım şartlarını yerine getiren kurumlar organizasyonda yerlerini aldı. Katılımcı kurumların ve Kayseri protokolünün katılacağı kura ve fikstür çekimi de önceden planlandığı gibi Erciyes Kültür Merkezi’nde olacağı organizasyon yetkilisi Serkan Bozçalı tarafından açıklandı.

Bozçalı yaptığı açıklamada; “Öncelikle organizasyonumuza ilgi gösteren bütün resmi ve özel kurumlara ve sponsor olan tüm firmalarımıza teşekkür ediyorum. Daha önce 11 Eylül’de yapmayı planladığımız Gala gecemizi, şehrimizin güzide markası Kayserisporumuzun maçı olması nedeniyle 15 Eylül 2022 tarihine aldık. Turnuvanın katılım şartlarını yerine getiren kurumlarımızla 15 Eylül’de Gala gecemizi, 17 Eylül’de de ilk maçımızla başlayarak güzel bir şekilde finale kadar ulaşmayı temenni ediyoruz. Şimdiden bütün takımlarımıza başarılar diliyorum. Centilmence ve fair-play ruhuna uygun bir organizasyon olmasını umuyor ve tüm takımlarımızdan bu konuda hassasiyet bekliyoruz.” dedi.


KURUM BÜLTENİ

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV