banner87
23 Temmuz 2019 Salı

BEYAZŞEHİR’DE YOL ÇALIŞMASI

Kocasinan Belediyesi, Beyazşehir Mahallesi’ndeki yol yapım ve yenileme çalışmasını da titizlikle devam ettiriyor.

08 Ağustos 2018 Çarşamba 07:31
Bu haber 359 kez okundu
BEYAZŞEHİR’DE YOL ÇALIŞMASI
Haberici -->
İlçe genelinde sürdürdüğü yol yapım ve yenileme çalışmalarıyla mahalleleri adım adım yenileyen Kocasinan Belediyesi, Beyazşehir Mahallesi’ndeki yol yapım ve yenileme çalışmasını da titizlikle devam ettiriyor.

Çalışmaları inceleyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Yenileme ve dönüşüm çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Kocasinan’ın bütün mahallelerinde yeni yollar yaparak ve mevcut yolları yenileyerek, ulaşımı daha konforlu hale getirdiklerini dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan’ımızın her mahallesinde değişim ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Değişim ve dönüşümün yaşandığı mahallelerimizden biride Beyazşehir Mahallemiz. Burada hem yeni yollar yapıyoruz hem de deforme olan mevcut yolları yenileyerek, vatandaşlarımızın daha konforlu yollarda seyahat edebilmelerini sağlıyoruz. Sadece Beyazşehir Mahallemizde değil, bu şekilde bütün Kocasinanımızın içerisinde ki yollar yenileniyor ve yenileri yapılıyor. Yılbaşında belirlediğimiz programa göre çalışmalarımızı tamamlayarak, hemşerilerimizin hizmetine sunmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, “Bütün gayretimiz hemşerilerimize en iyi hizmeti verebilmek içindir” diyerek sözlerini noktaladı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV