banner167
banner182
24 Eylül 2021 Cuma

BİLGENESİL’DEN ANLAMLI KERMES

Bilgenesil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Döngel, kermes hakkında bilgi verdi

24 Mart 2018 Cumartesi 08:09
Bu haber 1047 kez okundu
BİLGENESİL’DEN ANLAMLI KERMES
Haberici -->
Bilgenesil Okulları, Afrin’de ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde terör örgütlerine yönelik yapılan başarılı operasyonlarda şehit olan askerlerimizin ailelerine destek amaçlı kermes düzenleyecek. Bugün açılacak kermese bütün Kayseri halkı davet edildi.

Düzenlenecek olan kermes programı ile ilgili bilgi veren Bilgenesil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Döngel, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının Suriye’nin kuzeyinde terör örgütlerine yönelik önemli ve başarılı bir operasyon yaptığını belirtti. Zeytin Dalı Harekatının ülkemiz ve bölge halkı adına büyük yarar sağladığını ifade eden Döngel, “Mehmetçik ve polisimiz şuan Afrin ve köylerinde huzurun sağlanması, terör örgütlerinin elinden kurtarmıştır. Başından beri bizlerde Mehmetçiğimizin yanındayız ve onlara dualar ediyoruz. Böylesine önemli bir operasyonda canlarını ortaya koyan Mehmetçik ve polisime bizlerde küçükte olsa bir katkıda bulunmak istedik. Okulumuz öğrencileri bu manada, bütün çocuklarımız ve gençlerimiz gibi harekete geçtiler ve tamamı şehit ailelerimizin yararına kullanılmak üzere, gazilerimiz için kullanılmak üzere kermes düzenleyecektir. Devletimiz, şehit ailelerimize sahip çıkıyor ve gereken yardımı yapıyorlar. Bunun farkındayız. Bizlerde en azından duyarlı olduğumuzu ve onlarla birlikte olduğumuzu gösterme adına bu etkinliği yapıyoruz. Cumartesi günü açılacak ve bir gün sürecek kermesimize katkıda bulunmak isteyenlerin yanı sıra, kermesimize destek verecek herkesi bekliyoruz. Şimdiden emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Şehitlerimize minnet borcumuz olduğunu biliyoruz. Onları da rahmetle anıyoruz” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ile Muharip Gaziler Derneği Kayseri Şubesi Yılmaz Üçkan, Bilgenesil okullarına teşekkür ederek, öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin duyarlılığının kendilerini duygulandırdığını ifade etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV