banner87
20 Mayıs 2019 Pazartesi

BİLİM ŞENLİĞİ’NE AKIN EDİYORLAR

Mustafa Çelik de TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş ile birlikte Kayseri Bilim Merkezi’ni ve şenlik alanındaki stantlarda öğrencilerin geliştirdikleri teknolojik çalışmaları inceledi

01 Ekim 2018 Pazartesi 07:03
Bu haber 328 kez okundu
BİLİM ŞENLİĞİ’NE AKIN EDİYORLAR
Haberici -->
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kayseri Bilim Merkezi tarafından düzenlenen Kayseri Bilim Şenliği halkın yoğun ilgisi ve katılımlarıyla devam ediyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş ile birlikte Kayseri Bilim Merkezi’ni ve şenlik alanındaki stantlarda öğrencilerin geliştirdikleri teknolojik çalışmaları inceledi, güneş enerjisi ile çalışan maket araçların yarışlarını izledi.

Gençler için yapılan projelere önem veren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, geleceğin teminatı olarak gördüğü gençlere dönük her etkinliğe katılmaya özen gösteriyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Anadolu Harikalar Diyarı içerisindeki Bilim Merkezi’nin bahçesinde kurulan Bilim Şenliği etkinlik alanını TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş ile birlikte gezdi. Bütün standları tek tek gezen Başkan Çelik ve Milletvekili Elitaş öğrencilerin yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Güneş enerjisi ile çalışan maket araçların yarışlarını da izleyen Çelik ve Elitaş, öğrencileri yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tebrik etti.

Şenlik alanının ardından Bilim Merkezi’ni gezen Elitaş ile birlikte gezen Başkan Çelik, buluşları ve teknolojik çalışmaları yerinde inceleyerek, öğrencilerle sohbet etti.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV