banner167
banner182
15 Haziran 2021 Salı

BİR AYDA İKİNCİ KEZ

Memduh Büyükkılıç Cumhurbaşkanı ile görüştü

16 Haziran 2017 Cuma 03:25
Bu haber 812 kez okundu
BİR AYDA İKİNCİ KEZ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, bir ay içinde ikinci kez gittiği Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ikinci kez görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmelerde Başkan Büyükkılıç’ın belediye hizmetleri noktasında yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik etti.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediye hizmetleri noktasında yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Başkan Büyükkılıç’ın bu çalışmaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da gözünden kaçmıyor. Bir ay içinde iki kez Ankara’ya giden Başkan Büyükkılıç ile Cumhurbaşkanı ikinci kez görüştü. Fotoğraf karesine yansıyan görüşmelerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkana ayrı bir ilgi göstermesinin yanı sıra belediye hizmetlerinden dolayı da tebrik etmesi dikkat çekti.

Başkan Memduh Büyükkılıç, 22 Mayıs tarihinde Ankara’da düzenlenen AK Parti 3’üncü Olağanüstü Kongresine katılmıştı. Burada AK Parti Genel Başkanı olarak yeniden partisine dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile karşılaşmasında, “Melikgazi ilçesi nüfusu 500 bini geçen sayısı belediyeler arasında yer aldığı halde gerçekleştirilen yatırım ve hizmetler ile referans ve örnek belediye olarak bilinmektedir. Ayrıca belediye hizmet ve yatırımlarındaki vatandaşın memnuniyeti her seçim ve referandumlar da sandığa yansımaktadır. Bundan dolayı Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ı tebrik ediyorum” ifadelerini kullanmıştı. Bu ilk görüşme ile ilgili Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, tarihi bir anı tanıklık ettikleri ve bizzat bu tarihin içinde yer almaktan da son derece mutlu olduklarını dile getirmişti.

Başkan Büyükkılıç, bir ay içinde ikinci kez Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman tarafından meclis şeref kapısı tören alanında mevcut ve önceki dönem milletvekilleri onuruna verdiği iftar yemeğine katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar, Diyanet İşleri Başkanı  Prof. Dr. Mehmet Görmez’in de katıldığı iftar yemeğinde 20. Dönem Kayseri Milletvekili olarak TBMM’de görev yapan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç,mecliste bulunduğu dönemde birlikte görev yaptığı milletvekili arkadaşları ve mevcut milletvekilleri ile sohbet ederek hasret giderdi.

İftar yemeğine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ayaküstü sohbet eden Başkan Büyükkılıç, “Bu güzel organizasyonda bizleri bir araya getiren TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV