banner87
19 Ağustos 2019 Pazartesi

BİR ŞEYLER DEĞİŞMEYE BAŞLADI

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, partilileri ve vatandaşlarla bayramlaştı. Herkesin bayramını kutlayan Ataş, İYİ Parti olarak kısa zamanda ülkede çok şeyi başardıklarını ifade ederek, “Türkiye’de bir şeyler değişmeye başladı. Bunun öncüsü de İYİ Parti’dir. Bizim amacımız ülkemizin, insanlarımız iyi olmasıdır” dedi.

16 Ağustos 2019 Cuma 09:38
Bu haber 81 kez okundu
BİR ŞEYLER DEĞİŞMEYE BAŞLADI
Haberici -->
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, partilileri ve vatandaşlarla bayramlaştı. Herkesin bayramını kutlayan Ataş, İYİ Parti olarak kısa zamanda ülkede çok şeyi başardıklarını ifade ederek, “Türkiye’de bir şeyler değişmeye başladı. Bunun öncüsü de İYİ Parti’dir. Bizim amacımız ülkemizin, insanlarımız iyi olmasıdır”  dedi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, partisinin il binasında gerçekleştirilen bayramlaşma programına katıldı. Burada partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Ataş, bayramlarım birlik, dostluk ve sevgi günleri olduğuna dikkat çekti.

Herkesin bayramını kutlayan Ataş, İYİ Parti ile birlikte ülkede kötü giden tablonun değişmeye başladığını ifade etti. “Amacımız demokrasinin en üst seviyede olduğu bir parti olmak” diyen Ataş, bunu kongrelerde  de ortaya koyduklarını belirtti. Ataş, “Bayramlar, bayram gibi olsun istiyoruz. 2,5 yıllık süre sürecin ardından 1,5 yıllık parti olarak çok iyi yolda olduğumuzu gösterdik. Kısa sürede birçok şeyi başardık, gerçekleştirdik. İyi yolda ilerliyoruz. Kayseri’de de çok güçlü olacağız. Demokrasinin güçlü olduğu bir parti olmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda gayret gösteriyoruz. Her kongremizde de bunu yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Meclis’te yoğun tempoda çalıştıklarını ve daha sonra bazı yurt dışı ziyaretleri gerçekleştirdiklerini anlatan Ataş, bundan sonraki süreçte yaklaşık 1,5 ay sürekli Kayseri’de olacağını belirterek, “Bu süreçte ziyaretler gerçekleştirip, Kayserimiz de bir arada olacağız. Sizleri dinleyeceğiz, çözüm önerilerinizi dinleyeceğiz. Vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. 8-9 ay sonra da kongre sürecimiz başlıyor. İlçe kongrelerimizi ve ardından il kongremizi yapacağız. Düğün havasında geçecek ve daha da güçleneceğiz” şeklinde konuştu.

“İYİ Parti ile artık ülkede bir şeyler değişti ve güzel şeyler olmaya başladı” diyen Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, bunun öncüsünün de İYİ Parti olduğunu söyledi.

Ataş, şunları söyledi:

“İYİ Parti kısa sürece çok şey başardı. Ülkede iyi şeylerin olmasına vesile oldu. Çok önemli kazanımlar elde ettik. İYİ Parti’nin kuruluş amacı da buydu. Ülkede bir şeylerin değişmesi, iyi insanların iş başına gelmesi, vatandaşın, ülkenin iyi olmasıydı. Zaten önemli olan ülkenin iyi olması. İYİ Parti bunu sizlerle, vatandaşlarımızın desteği ile başardı. Artık daha güzel günler bizi bekliyor. Bu kapsamda bizler de çok çalışacağız. Birlikte nice huzurlu bayramlara kavuşacağız. Allah ağız tadıyla nice bayramlara kavuştursun. Herkesin bayramını kutluyorum.”

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV