banner167
banner182
21 Ekim 2021 Perşembe

BİZ BU İŞE GÖNÜL BAĞLADIK

Kayseri Ticaret Odası'nın (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri'nin savunma sanayinden istediği payı alabilmesi ieçin çalıştıklarını belirtti.

26 Aralık 2019 Perşembe 06:55
Bu haber 336 kez okundu
BİZ BU İŞE GÖNÜL BAĞLADIK
Haberici -->

Kayseri Ticaret Odası'nın (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri'nin savunma sanayinden istediği payı alabilmesi ieçin çalıştıklarını belirtti.

Gülsoy, “En azından 15 fabrikaya dönüşebilmesini sağlamak istiyoruz. Burada para kazanma davası yoktur. Biz bu işe gönül verdik. Bağladığımız para zarar da etse biz bu işte varız ve devam ediyoruz" dedi.

KTO Aralık ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. KTO Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başladı. Toplantıda gündem maddeleri oy birliği ile kabul edilirken, 2020 bütçe maddeleri ise oy çokluğu ile kabul edildi.

Daha sonra bir konuşma yapan KTO Başkanı Ömer Gülsoy, "Biz vebali, hakkı, helali, haramı ve Allah rızasını büyüklerimizden öğrendik. O şiar üzerinde de yetiştik. Allah, kainatın sonuna kadar neslimi helale haram katacak veya emanete ihanet edecek insanlardan yapmasın. Tek dileğim budur. Burada bir göreve geldik. Bu 1.5 milyonluk şehrin vebalini çekmektir. Hiçbir şeye ihtiyacım yok. Biz burada 'Allah rızası için görev yapalım' dedik. Yıllardır savunma sanayi gelmeli, stratejik ürünler olmalı diye söylüyoruz. Bizde Sanayi odamızla beraber savunma sanayinden daha güzel pay almamız için çalışmalar yaptık. Çok insanla görüştük ve sanayi odamızla beraber uyum içerisinde çalışıyoruz. Güzel bir fikir birliği yaptık. Burada sadece proje gizlidir. Onun haricinde her şey alenidir. Kimseden bir şey kaçırmıyoruz. Amacım, Rabbim'in rızasını kazanmak ve Kayseri'nin savunma sanayinden istediği payı alabilmesidir. En azından 15 fabrikaya dönüşebilmesini sağlamaktır. Burada para kazanma davası yoktur. Biz bu işe gönül verdik. Bağladığımız para zarar da etse biz bu işte varız ve devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV