banner167
banner182
01 Aralık 2021 Çarşamba

BİZ YANDAŞA DEĞİL VATANDAŞA HİZMET EDECEĞİZ

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, “Bizim işimiz yandaşlarla değil, vatandaşlarla. Sorunları çözmek için çalışacağız. Yandaşa değil vatandaşa hizmet edeceğiz” dedi.

28 Mart 2019 Perşembe 09:51
Bu haber 618 kez okundu
BİZ YANDAŞA DEĞİL VATANDAŞA HİZMET EDECEĞİZ
Haberici -->
İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, “Bizim işimiz yandaşlarla değil, vatandaşlarla. Sorunları çözmek için çalışacağız. Yandaşa değil vatandaşa hizmet edeceğiz” dedi.

İYİ Partili Başkan adayı Dursun Ataş, Cumhuriyet Meydanı, Osman Kavuncu ve Düvenönün’de vatandaşlarla bir araya geldi. Ataş’ı çiçekçi esnafı çiçeklerle karşıladı ve başarı dileklerini iletti. Ziyaretlerinde yoğun ilgi gören Ataş’a, vatandaşlar “İnşallah iyi olacak” diyerek destek verdi. Vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür eden Ataş, “Bizim işimiz yandaşlarla değil, vatandaşlarla. Sorunları çözmek için çalışacağız. Bu çerçevede gösterilen ilgi ve alaka da değişim ve gelişim vaktinin geldiğini gösteriyor” dedi. Belediye Başkan adayı ve aynı zamanda Milletvekili Dursun Ataş, ziyaretlerini sürdürüyor. Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Ataş’ı, vatandaşlar “Umudumuz sensin” diyerek karşılıyor.

Bu kapsamda çalışmalarını Cumhuriyet Meydanı, Düvenönü ve Osman Kavuncu’da sürdüren Ataş’a, partisinin İl Başkanı Süleyman Bozkurt, Kocasinan Belediye Başkan adayı Hasan Sami Özvarinli ve Kocasinan Belediye Meclis Üyesi adayı Kazım Yücel de eşlik etti.

Meydan ziyaretlerinde ilgi gören Ataş’ı çiçekçi esnafı çiçeklerle karşıladı ve başarı temennisinde bulundu. Ataş, daha sonra Meydan Parkın’da vatandaşlarla bir arya geldi, projelerini anlattı. Vatandaşlar Ataş’a, “İnşallah iyi olacak” ifadeleriyle destek verdi. Vatandaşlara hedeflerini anlatan Ataş, “Bizim işimiz yandaşlarla değil, sizlerle yani vatandaşla. Biz vatandaşa hizmet için bu yola koyulduk. Biz simitçinin peşine düşen, pazarcıyı, esnafı korkutan bir anlayışın içerisinde olmayacağız. Herkesin bu şehirde huzur içinde birlikte yaşamasına ve adil hizmet almasına  olanak sağlayacak çalışmalar yapacağız” dedi.

Ataş, ziyaretleri sırasında esnafa da hayırlı işler diledi, aynı zamanda vatandaşlara tatlıda ikram etti. Bazı vatandaşlar da Ataş’le birlikte selfie çektirdi.

Ziyaretleri ile ilgili olarak açıklama yapan Ataş, “Cumhuriyet Meydanı, Osman Kavuncu ve Düvenönün’de vatandaşlarımızla bir araya geldik. Esnaflarımızı ziyaret ettik. Sorunlarını dinledik, çözüm önerilerimizi, projelerimizi anlattık. Gösterilen ilgi ve alaka değişim vaktinin geldiğini gösteriyor. Bu ilginin, umudun karşılığını 5 yıl boyunca hizmetlerimizle vereceğiz. Bize el veren, katkı sunan, gönüllerini açan tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah ülkemiz, şehrimiz iyi olacak” diye konuştu.

 

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV