banner167
banner179
04 Mart 2021 Perşembe

BİZLER GÖNÜL İNSANLARIYIZ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’u ziyaret etti.

15 Ocak 2021 Cuma 21:24
Bu haber 432 kez okundu
BİZLER GÖNÜL İNSANLARIYIZ
Haberici -->

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kayseri yönetim kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’u ziyaret etti.

ASKON Kayseri Başkanı Ali Özcan, faaliyetlerinin kış dönemi ile birlikte arttığını belirterek, “ASKON olarak ülkemize değer katacak işler yapmaya devam ediyoruz. Bünyemizde çok sayıda işadamı mevcut. Bir araya gelerek ülkemiz için ve özelde Kayseri için ne yapabileceğimizi konuşuyor, harekete geçiyoruz. ASKON Kayseri’de 5. yılını geçiriyor olmasına rağmen çok güzel bir etki yaptı. Gittiğimiz yerlerde faaliyetlerimizi takdirle anlatılıyor görünce bizlerde mutlu oluyoruz. Doğru bildiğimiz yolda güzel işler yapmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

ASKON Kayseri başkan vekili Alperen Murat ise “Bugün sayın başkanımıza hayırlı olsun temennilerimizi iletmek üzere ziyarete geldik. Sağ olsunlar bizleri en güzel şekilde misafir ettiler. Vatanına hizmet eden insanlarla bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Her ne kadar pandemi nedeniyle eskisi kadar sık görüşemesek bile gönül bağımızı devam ettiriyoruz. Bu ülkede karşılıklı görüşme olmadan da iyilik ve güzellik yayıldıkça dikkat düzeyimiz arttıkça daha mutlu günler yaşayacağız.” dedi.

MHP Kayseri il başkanı Serkan Tok, “Kıymetli ASKON yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bu ziyaret bize güzel hasletlerimizi hatırlattı. Bizler gönül insanlarıyız. Birilerinin gönlüne dokunduğumuz zaman mutlu oluyoruz. Yoğun günler yaşıyoruz ancak bu süreçte farklı programlar yapmaktan kendimizi alıkoymuyoruz. Bugün yine bir kardeşimize nişan töreninde yüzük takmak üzere söz vermiştik, yoğunluk içerisinde söz vermenin bilinci ile kendilerinin yanında bulunduk. Bizler bu ülkede en ufak bir hizmetimiz bile olacaksa onu yapmaktan geri durmayacağız.” İfadelerini kullandı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV