banner87
23 Temmuz 2019 Salı

BORÇ YAPILANDIRMAYA YOĞUN İLGİ

Memduh Büyükkılıç, Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanunun 18 Mayıs 2018 günü Resmi Gazete’de yayınlandığını hatırlattı.

31 Temmuz 2018 Salı 07:27
Bu haber 349 kez okundu
BORÇ YAPILANDIRMAYA YOĞUN İLGİ
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanunun 18 Mayıs 2018 günü Resmi Gazete’de yayınlandığını hatırlattı. Başkan, 31 Temmuz 2018 günü son bulacak borç yapılandırmasına vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, özellikle ilçe sınırları içerisinde emlak, çevre ve reklam ile ilan vergi mükelleflerin borçlarını yapılandırarak ödemek için veznelerde kuyruk oluşturduklarını belirtti. Borç yapılandırmasına yoğun ilgi gösterilmesinde belediye yatırım ve hizmetlerin büyük katkısı olduğunu kaydetti.

Borç yapılandırmasında bu hassasiyette, Melikgazi de yatırım ve hizmeti gören ve faydalanan mükelleflerin yapılandırmaya ve borçlarını yatırmaya koştuğunu ifade etti.

Vergilerini borçlandırma yaparak yatıranların vatandaşlık görevini yerine getirdiklerinden dolayı teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV