banner167
banner182
15 Haziran 2021 Salı

BOYTAŞ AR-GE MERKEZİNİ GEZDİLER

Kalder istişare toplantısını yaptı

16 Temmuz 2017 Pazar 14:19
Bu haber 927 kez okundu
 BOYTAŞ AR-GE MERKEZİNİ GEZDİLER
Haberici -->

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu aylık olağan toplantısı Boytaş 3 tesislerinde, Boytaş Mobilya A.Ş. Sistem ve İş Geliştirme Müdürü Mustafa Taşçı ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantı, Başyazıcı Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Başyazıcıoğlu başkanlığında yapıldı.

Toplantının katılımcıları İstişare Kurulu Başkan Yardımcısı Ebru Kantarcı Kayaoğlu, 2'nci Ana Bakım Fabrika Müdürü Albay Tayfun Türkoğlu, KAYSO Kalite Temsilcisi Özlem Göksu, Orta Anadolu A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Nihan Sert, Kilim Mobilya A.Ş. İşletme Müdürü Veysel Aslankaya, KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın ve KalDer Kayseri GençKal Sorumlusu Bilal Kızak oldu.

Burada konuşan Başyazıcıoğlu, “Sempozyumla ilgili üzerinde konuştuğumuz konular Geleceği Tasarlamak ana teması etrafında dönüyor. Kayseri’de yakın gelecekte özellikle savunma sanayi ve otomotiv sanayinde önemli gelişmelerin olmasını bekliyoruz. Bu bağlamda oturumlardan birini mutlaka bu konulara ayırmak istiyoruz. Diğer taraftan Endüstri 4.0güncel bir konu ve bir süre daha pek çok sempozyumun ana konusu olacak diye düşünüyoruz. Bununla beraber ne tür değişime ihtiyaç olursa olsun odağında insan olacak. Yani teknolojiyi de yönetecek olan insan olduğu için onun değişimi ve gelişimi hiç şüphesiz yine ana konular arasında olacak. Kurul olarak hemfikir olduğumuz bu konuyu Kurul Üyemiz 2. Ana Bakım Fabrika Müdürü Sayın Tayfun Türkoğlu Endüstri 4.0 ve İnsan 4.0 olarak sloganlaştırdı. Sanırım biz de sempozyumda yeri geldikçe bu konuya atıfta bulunacağız” dedi.

Başyazıcıoğlu “Yine çok başarılı isimlerden oluşan keyifli bir etkinlik hazırlamaya çalışıyoruz. Bu toplantıda 3. EMZ’nin oturumları ve konuşmacılarından oluşan taslağını olgunlaştırdık. Konuşmacılarımızdan teyitler aldıkça basınla da paylaşıyor olacağız” dedi.

Toplantının ardından kurul üyeleri Boytaş A.Ş. Ar-Ge Merkezini gezdi. Boytaş Mobilya A.Ş. Sistem ve İş Geliştirme Müdürü Mustafa Taşçı Ar-Ge Merkezinin şuan 5 farklı lokasyona yayılmış şekilde yer aldığını ve yakın zamanda ayrı bir tesis olarak 10 bin metrekare kapalı alana kurulacak ve sadece Ar-Ge Merkezi olarak hizmet verecek tesise taşınacaklarını belirtti.

Taşçı, kurul üyelerine Ar-Ge Merkezinde daha sağlıklı ve dayanıklı mobilyaların üretilmesi için çekme, germe, açma-kapama, ısı, güneş, nem gibi maruz kaldıkları testler hakkında bilgi verdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV