banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

BU İŞ TAMAM

Arık, “24 Haziran seçimlerinin ardından Türkiye yeniden normalleşecek, huzura kavuşacak, bu iş tamam” dedi.

29 Mayıs 2018 Salı 03:28
Bu haber 331 kez okundu
BU İŞ TAMAM
Haberici -->

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, AKP iktidarının son günlerini yaşadığını belirtti. Arık, “24 Haziran seçimlerinin ardından Türkiye yeniden normalleşecek, huzura kavuşacak, bu iş tamam” dedi.

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, yeniden aday olduğu 24 Haziran Seçimleri için seçim çalışmalarını iftar sonrasında Talas’ta sürdürdü. İl Başkanı Ümit Özer, milletvekili adayları Kadim Şahin, İnci Babadağı, Talas İlçe Başkanı Serdar Altuner ve partililerle Talas’ta seçim çalışmalarını yürüten Arık, özellikle gençlerin ilgisinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Arık, “Halkımızın ilgisi Türkiye’de bazı şeylerin değiştiğini gösteriyor. 16 yıldır yandaşı düşünüp vatandaşı unutanları bu kez vatandaşlarımız unutacak. Alanlarda bunu çok net bir şekilde görüyoruz. Özellikle gençler AKP’nin baskıcı politikalarından; insanı değil, rantı amaçlayan yatırımlarından, işsizlikten bıkmış durumda.  AKP iktidarı son günlerini yaşıyor. 16 yıldır ülkeyi yöneten ama şikayettenbaşka bir şey üretmeyen bir iktidar var. Halkımız artık AKP’nin yalanlarına inanmıyor. 24 Haziran seçimlerinin ardından Türkiye yeniden normalleşecek, huzura kavuşacak, bu iş tamam” dedi.

İZMİR MARŞI SÜRPRİZİ

Vatandaşların yoğun ilgisi karşısında gece boyu Talas’ta seçim çalışmalarını sürdüren CHP’liler Osmanlı Sokağı’nda ise değişik bir sürprizlerle karşılandı. Canlı müzik yapılan bazı kafeler, CHP’lilerin ziyareti sırasında İzmir Marşı’nın çalınmasının ardından, CHP’liler kafe müşterileriyle birlikte marşlaracoşkuyla eşlik etti.   

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV