banner87
18 Temmuz 2019 Perşembe

BU KADARINA DA PES

Trafikte karşımıza çıkan korkutucu manzaralar bitmek bilmiyor. İşte o görüntülerden bir tanesi. Motosikletinin arkasına oturan annenin bebeği ile tehlikeli yolcuğu korkuttu.

11 Eylül 2018 Salı 07:13
Bu haber 434 kez okundu
BU KADARINA DA PES
Haberici -->

Trafikte karşımıza çıkan korkutucu manzaralar bitmek bilmiyor. İşte o görüntülerden bir tanesi. Motosikletinin arkasına oturan annenin bebeği ile tehlikeli yolcuğu korkuttu. Daha da korkutucu olan kısmı anne biberonla bebeğini emzirerek trafikte yol alması “Bebeği bile tehlikeye attı” dedirtti.

Önlemlerin alınmasına rağmen trafik teröründe hayatını kaybeden insanların sayısı her geçen gün artıyor. Kural tanımayan sürücülerin neden olduğu kazalardan bir türlü ders alınmıyor. İşte onlardan biri. Motosikletiyle trafikte seyreden bir ailenin fotoğrafı. Baba önde motosikleti kullanıyor, anne ise kucağında küçücük bebeğiyle yol alıyor. Hiç önlem yok. Aksine anne o trafikte bebeğini biberonla besliyor. Bebek ise annenin kucağında düşecek gibi duruyor. Bu aile, hiçbir tehlikeye aldırmayan motosikletiyle trafikte kaybolup gidiyor. 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV