banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

BU MİLLET SİZDEN ÇOK ŞEYLER BEKLİYOR

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, öğrencilerle bir araya geldi.

10 Mart 2018 Cumartesi 09:01
Bu haber 420 kez okundu
BU MİLLET SİZDEN ÇOK ŞEYLER BEKLİYOR
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, burada yaptığı konuşmada, “Eğitim için her türlü imkan sağlanıyor. Sizlere de sadece çalışmak düşüyor. Çünkü sizlerden, başta aileniz ve bu millet çok şeyler bekliyor” dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Aydınlıkevler Anadolu Lisesi öğrencilerinin "Kariyer günleri" toplantısına iştirak ederek öğrencilik yılları ve mesleği hakkında öğrenciler ile sohbet etti, çalışma hayatından örnekler verdi.

Öğrencilerin sorularına kendi yaşamından örnekler veren, öğrencilerle sohbet ederek tecrübelerini paylaşan Başkan Memduh Büyükkılıç, öncelikle 7 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen Halk Oyunları İl Yarışmasında birinci olması ve yine Şubat ayında yapılan 50 metre sırt üstü yüzme yarışmasında İl birincisi olmasından dolayı da öğrenci Numan Dumlu’yu kutladı.

Öğrencilere hitaben konuşarak tecrübelerini paylaşan Büyükkılıç, “Liseli arkadaşları görünce bende öğrencilik yıllarına döndüm. Ancak bizim zamanımızda bu tür imkânlar yoktu. Biz zor şartlarda okuyarak bu günlere geldik. Ama sizler şanslı bir nesilsiniz. Devletimiz ve yerel yöneticiler olarak bizler öğrencilerimize her türlü imkânı sağlıyoruz. Sizlere de sadece çalışmak düşüyor. Çünkü sizlerden, başta aileniz ve bu millet çok şeyler bekliyor. Türkiye'yi 2023 hedefine ulaştıracak olan siz gençlerimizsiniz” dedi.

Başkan, gençlerle bir araya getiren bu güzel organizasyondan dolayı Aydınlıkevler Anadolu Lisesi’nin çok değerli yöneticilerine ve sevgili öğrencilere teşekkür ederek, başarılar diledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV