07 Aralık 2022 Çarşamba

BU ŞEHİRDE DEDİKODULAR ADAM ÖLDÜRÜR

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, belediye başkanlığı döneminde dedikodular yapıldığını belirterek, “Dedikodudan öldürürler adamı bu memlekette” dedi.

29 Ocak 2021 Cuma 19:23
Bu haber 524 kez okundu
BU ŞEHİRDE DEDİKODULAR ADAM ÖLDÜRÜR
Haberici -->

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, belediye başkanlığı döneminde dedikodular yapıldığını belirterek, “Dedikodudan öldürürler adamı bu memlekette” dedi.

Kocasinan Belediyesi, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 27 aracı satın almak suretiyle araç filosuna ekledi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, araçların ihtiyaçlara göre 93 mahallede kullanılacağını söyledi.

Kocasinan Belediyesi’nin satın aldığı farklı model araç ve iş makinelerinin anahtarları Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle teslim edildi. Törende konuşan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ilçelerinde 93 mahalleye birçok hizmette ciddi yatırımlar yaptıklarını belirterek, belirlenen ihtiyaçlara göre ve yenilenecek araçla konusunda satın alma yoluyla 27 aracı hizmete aldıklarını belirtti. Başkan Çolakbayrakdar, belediyelerin kiralama yöntemiyle araçları hizmette kullandıklarını anımsatarak. Belediye olarak satın alma yoluyla belediyenin araç filosunu genişlettiklerini ve ihtiyaçlara cevap verecek araçlar satın aldıklarını belirtti. Araçlar ise 13,5 milyon liraya mal oldu.

PANDEMİDE YATIRAMA DEVAM

Araç teslim töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, pandemi döneminde Büyükşehir Belediyesi ile birlikte 16 ilçe belediyenin ciddi ve büyük yatırımlar yaptığını söyledi. Pandemiyi bahane etmediklerini anımsatan Büyükkılıç, Kocasinana Belediyesi’nin yatırımlar noktasında hizmete devam ettiğini ve 27 araç satın alarak vatandaşların hizmetine sunduğunu ifade ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

GİTSİN ORADA YAŞASINLAR

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri’de belediyelerin Türkiye genelinde hizmette birinci olduğunu ifade ederek, yapılan hizmetleri anlattı. Belediye Başkanı döneminde yaşadıklarını aktaran Özhaseki, “Biz hizmet yaparken öyle dedikodular çıkardılar ki; her şey söylediler. Parke döşerken bile kayınpederimin taşçı olduğunu ve taşı ondan aldığımızı söylediler. Oysa kayınpederim belediye başkanlığımızın ikinci yılında vefat etti ve emekli astsubaydı. İzmit’te yaşıyordu. Ne taşı bilir ne taşçılığı bilirdi. Ama dedikodudan öldürürler adamı bu memlekette. Şimdi de şehrimizin etrafındaki şehirlerin geliştiğini söylüyorlar. O kadar geliştiyse o zaman gidin orada yaşayın. Gidemezler. Çünkü buradaki hizmet Türkiye’nin hiçbir yerinde yok” dedi.

HIZLI TREN AÇIKLAMASI

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, hızlı trenle ilgili açıklamasında, Kayseri hattı için kredi görüşmeleri yapıldığını ifade ederek, “Kredi görüşmeleri var ve hemen alabilirsiniz. Ama neden uygun olan bir krediyi almayalım. Yoksa iki günde bu iş halledilir. Ama görüşmeler var ve bu süreç tamamlanınca hızlı trenle ilgili yeni adımlar atılacak. İnşallah hızlı trende gelecek” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından yeni araçların anahtar teslim töreni yapıldı.

 

HABER MERKEZİ

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV