banner167
banner182
20 Haziran 2021 Pazar

BÜNYAN FEN İŞLERİ ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

Alt ve üst yapı çalışmaları hızlandı

07 Temmuz 2017 Cuma 08:27
Bu haber 685 kez okundu
 BÜNYAN FEN İŞLERİ ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ
Haberici -->

Geçen yıl içinde 50 milyonu aşkın alt yapı yatırımı ile adeta bir rekor yaşanan Bünyan’da alt yapı yatırımları bir yandan devam ederken Bünyan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü de çalışmalarına hız vermiş durumda.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir taraftan alt yapı sonrası bozulan yollarda bakım onarım yapıyor diğer taraftan ise sıcak asfalt hazırlığı, yaya kaldırımı yapımı ve 60360 sayılı yasayla bağlanan eski belde ve köylerde kilitli parke yol çalışması yapıyor.

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, ”Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler özellikle ara sokaklarda bozulan yollardaki kilitli parke döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam ediyor. Ana arterlerde bir aksilik yaşanmadığı takdirde 10 ila 15 gün içinde sıcak asfalt çalışmalarına başlayacağız. Köprü Mevkiinden ışıklar dediğimiz kavşağa kadar çarşı merkezinde uyguladığımız yaya kaldırımı modelini uygulamaya koyacağız. Ayrıca 2 ekip şeklinde daha önce belde ve köy olarak bilinen mahallelerimizde kilitli parke yol çalışmalarına başladık” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV