banner87
banner151
16 Ocak 2019 Çarşamba

BÜNYAN HER ALANDA BÜYÜYOR

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur’u ziyaret etti.

13 Şubat 2018 Salı 07:07
Bu haber 354 kez okundu
BÜNYAN HER ALANDA BÜYÜYOR
Haberici -->

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur’u ziyaret etti. Ziyarette ilçedeki çalışmaları anlatan Başkan Gülcüoğlu, Bünyan için çok önemli yatırımlar yaptıklarını belirterek, “İlçemiz her alanda büyüyor. Bu yönüyle ilçemiz ihtiyacı olan birçok önemli yatırımlar yaptık” dedi.

Gazetemize ziyaret bulunan Başkan Gülcüoğlu’nu Genel Yayın Yönetmeniz Ferhat Yağmur tarafından karşılandı. Yağmur, gazete olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili de bilgi verdikten sonra Başkan Gülcüoğlu, ilçede yaptıkları yatırımlar ve hizmetlerle ilgili bilgi aktardı.

Başkan Şinasi Gülcüoğlu, Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili de değerlendirmede bulunarak, Afrin operasyonunun önemli olduğunu belirterek, “Ülkenin bekası için operasyonu destekliyoruz” dedi. Gülcüoğlu, ülkenin bekası için Afrin’de büyük bir operasyonun yapıldığını anlatarak, şehitlere Allah’tan rahmet dilediğin de bulundu.

Bünyan’da sessiz bir devrim gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Gülcüoğlu, Bünyan’da bulunan meslek yüksekokuluna yeni eğitim öğretim yılında öğrenci alacaklarını duyurdu. Bünyan’nın her alanda büyüdüğünü ve bu büyüme ile yatırımlarında arttığını anlatan Gülcüoğlu, ilçeye 75 yataklı bir Devlet Hastanesi yapımı ihalesinin Mart ayında yapılacağını belirtti.

Başkan Gülcüoğlu, Bünyan nüfusunun arttığını ve Bünyan’da yaşanan göçün önüne geçebilmek için büyük yatırımları hayata geçirdiklerini ifade etti. Bünyan’da tersine göç içinde çalıştıklarını söyledi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV