banner87
19 Mart 2019 Salı

BÜNYAN İÇİN PROJE HAZIRLADILAR

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu hazırlanan projeleri yerinde incelemek üzere NNYÜ’yü ziyaret etti.

01 Nisan 2018 Pazar 08:54
Bu haber 439 kez okundu
BÜNYAN İÇİN PROJE HAZIRLADILAR
Haberici -->
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü öğrencileri, Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu’nun talebi üzerine ilçeye yapılması düşünülen yatırımlar için mimari projeler hazırladı. Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu hazırlanan projeleri yerinde incelemek üzere NNYÜ’yü ziyaret etti.

NNYÜ’yü ziyaretinde önce Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi’ne geçen Başkan Gülcüoğlu, burada Mimarlık Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan projeleri tek tek inceledi. Hazırlanan her projeyi oldukça başarılı bulan Başkan Gülcüoğlu, geleceğin mimarı Üniversite öğrencilerini hazırladıkları birbirinden güzel projeler için tebrik etti. Başkan Gülcüoğlu, “Emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hazırlamış olduğunuz projelerin tamamı oldukça başarılı ve etkileyici projeler. Yerel yönetimlerin daha yaygın ve iyi hizmet sunabilmeleri için üniversite ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde hazırlanan projeleri hayata geçirmeleri gerekiyor. Bu çerçevede sizleri ilçemize davet ettik. İlçemiz için mimari projeler hazırlamanızı istedik. Bugün burada gördüm ki geleceğimiz emin ellerde. İlçemiz için ortaya koyduğunuz projeler gelecekte ne kadar iyi birer mimar olacağınızı ispatlar nitelikte. Sizler üstün ve güçlü bir medeniyetin varislerisiniz. Ecdadımızın bize bıraktığı mirası gelecek nesillere en iyi şekilde teslim etmek zorundayız. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları, kurulan kirli planları yakından takip ediyorsunuz. Güçlü ülke güçlü bir gelecekle mümkün. Bu nedenle sizden hedefinizden şaşmadan çalışmanızı istiyoruz. Bizler imkânlarımız ölçüsünde her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gülcüoğlu daha sonra Rektörlüğe geçerek Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar ve Rektör Prof. Dr. Kerim Güney ile bir araya geldi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu görüşmede Başkan Mustafa Nevzat Özhamurkar ve Rektör Prof. Dr. Kerim Güney, alanlarıyla ilgili öğrencilere projelerini ortaya koyma fırsatı tanıdığı için ve göstermiş olduğu ilgiden dolayı Başkan Gülcüoğlu’na teşekkür ettiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV