banner87
23 Temmuz 2019 Salı

BÜNYAN’DA ANAHTAR HEYECANI

Şinasi Gülcüoğlu, ilçede yapımı tamamlanan 216 adet yeni TOKİ konutu için anahtar teslimlerinin 6 Ağustos’ta yapılacak törenle başlayacağının müjdesini verdi.

03 Ağustos 2018 Cuma 07:21
Bu haber 433 kez okundu
BÜNYAN’DA ANAHTAR HEYECANI
Haberici -->
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, ilçede yapımı tamamlanan 216 adet yeni TOKİ konutu için anahtar teslimlerinin 6 Ağustos’ta yapılacak törenle başlayacağının müjdesini verdi.

Başkan Şinasi Gülcüoğlu, karar aşamasından, teslim sürecine kadar her adımını yakinen takip ettikleri projenin nihayetlenmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Ev sahibi olan vatandaşlarımızın gözlerindeki mutluluğu görmek, onların hayır dualarını almak millete hizmet yolunda en büyük mükâfatımız oluyor. Projeyle ev sahibi olan tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun diyor, 6 Ağustos Pazartesi günü saat:12’00’ da düzenleyeceğimiz törene tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

6-10 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan anahtar teslimleri için vatandaşların yanlarında bulunması gereken belgeler ise şöyle: Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı). Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin hak sahibinde bulunan nüshası. Konut vekâleten teslim alınacak ise vekâletnamenin aslı ve fotokopisi. KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura.( .(Ziraat Bankası Bünyan Şubesinden alınacak) Doğalgaz bağlantı bedelinin yatırıldığına dair belge veya fatura.(Ziraat Bankası Bünyan Şubesinden alınacak).

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV