banner87
20 Nisan 2019 Cumartesi

BURGER KING PAKET SERVİS HİZMETİNE BAŞLADI

Burger King, hızlı servis sektöründe TAB Gıda güvencesiyle hizmetlerini artırmaya devam ediyor

24 Temmuz 2018 Salı 21:45
Bu haber 364 kez okundu
BURGER KING PAKET SERVİS HİZMETİNE BAŞLADI
Haberici -->
Türkiye’nin en büyük ve en sevilen hızlı restoran zinciri Burger King, hızlı servis sektöründe TAB Gıda güvencesiyle hizmetlerini artırmaya devam ediyor. Sevilen lezzetlerin değişmez adresi Burger King Kayseri Almer AVM’de bulunan restoranında paket servis hizmeti sunmaya başladı.

Türkiye hızlı servis restoran sektörünün lideri TAB Gıda güvencesiyle faaliyet gösteren Burger King, yurtiçinde lezzet ağını genişletmeyi sürdürüyor. Burger King, Kayseri Almer AVM’de bulunan restoranında birbirinden farklı menü alternatiflerini restorana gelen misafirlerinin yanı sıra paket servis hizmetiyle tüm lezzet severlere sunmaya başladı.

Türkiye genelinde 650’den fazla restoranı bulunan Burger King, birbirinden lezzetli zengin menülerini hamburger severlerle buluşturmaya devam ediyor. Burger King, paket servis hizmetiyle eşsiz lezzetlerini Kayserililerin hizmetine sunuyor.

TAB Gıda hakkında; ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King 1995 yılında, Popeyes ve Sbarro markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby's'i bünyesine katmış, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King restoranı, 80’e yakın Sbarro, 200’ü aşkın Popeyes, 70’den fazla Arby’s ve 140’tan fazla Usta Dönerci restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV