banner87
20 Mart 2019 Çarşamba

BÜYÜKKILIÇ İMAMLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kayseri Müftülüğü tarafından düzenlenen Melikgazi ilçe imamları toplasına katıldı.

17 Nisan 2018 Salı 06:42
Bu haber 391 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ İMAMLARLA BİR ARAYA GELDİ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Müftülüğü tarafından düzenlenen Melikgazi ilçe imamları toplasına katıldı.

Her ay bir ilçede yapılan toplantıya bu defa Melikgazi ev sahipliği yaptı. Melikgazi Belediyesi Tiyatro Salonda gerçekleşen toplantıya Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra, İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, Melikgazi İlçe Müftüsü Yahya Polat ile Belediye Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri katıldı.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yaptığı konuşmada, göreve geldikleri günden bugüne dek insan odaklı yatırımın her şeyin önünde tutulduğunu belirterek şunları söyledi;

“Melikgazi Belediyesi olarak görev süresince, insanımızın ve toplumumuzun gelişimi açısından toplum hayatında önemli bir yere sahip din işleri konusunda birçok hizmeti hayata geçirdik. Öncelikle cami duvarları yıkarak halk ve mahalleli ile bulaşma mekanları haline getirdik. Şehrimizde sınırlarımız içinde yer alan 265 camii ve kuran kurslarımızın bakım ve onarımları daha da önemlisi temizliği için özel ekipler kurduk. Tarihi camilerimizi aslına uygun olarak onardık.”

Müftü Doç. Dr. Şahin Güven ise, her ay farklı bir ilçede gerçekleşen organizasyonun bu ay Melikgazi’de gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Başkan Memduh Büyükkılıç’a bizlere verdikleri bilgiler ve böylesine muhteşem bir ortamda etmiş oldukları misafirperverlikten ötürü kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Belediyedeki toplantıya iştirak eden Din Görevlilerini Melikgazi Belediyesi İletişim Merkezini gezdiren Başkan Memduh Büyükkılıç, Yapılan açıklamaların ardından misafirleri ile birlikte toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV