banner87
15 Ekim 2019 Salı

BÜYÜKKILIÇ KIZILAY’DA

Başkana çalışmalar hakkında bilgiler verildi

29 Kasım 2017 Çarşamba 07:00
Bu haber 592 kez okundu
 BÜYÜKKILIÇ KIZILAY’DA
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin çok merkezli ve çok işlevli bir şehir olduğunu finans, mobilya, ticaret, turizm ve kültür yanında aynı zamanda bir sağlık bölge şehri olduğunu söyledi.

Kızılay Hastanesi, Kayseri ve çevresi için çok önemli bir sağlık hizmeti vermekte olduğunu belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, “Belediye Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Kızılay Kayseri Şube Başkanı Ayhan Uzandaç ile Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Örnek ve referans Melikgazi Belediyesinin başarı ve yatırımlardaki önceliği kamu kurum ve kuruluşlar ile Sivil ve Mesleki oda ve dernekler ile olan dayanışma içerisindeki çalışmasından kaynaklanmaktadır. Kayseri Kızılay ile hep birlikte ve dayanışma içerisinde olduk bu da şehrimize hizmet olarak yansımaktadır” dedi.

Belediye çalışma ve hizmetleri ile bölgenin eğitim, spor ve sağlık hizmetlerine yön verdiklerini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri Kızılay Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ile yapılan fikir alışverişinin çok yararlı olduğunu çünkü bu tür ziyaretler ile hizmette bütünlük sağlandığını sözlerine ekledi

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV