banner87
16 Aralık 2018 Pazar

BÜYÜKKILIÇ LOKANTACILARI KABUL ETTİ

Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı seçilen Altan Aydemir başkana teşekkür etti

01 Mart 2018 Perşembe 07:14
Bu haber 343 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ LOKANTACILARI KABUL ETTİ
Haberici -->

Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı seçilen Altan Aydemir ile yeni yönetim kurulu üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Lokantacılar ve Pastacılar olarak belediye çalışmalarından memnun olduklarını belirten Başkan Altan Aydemir, belediyenin oda ile ilgili hizmetleri hakkında bilgi alarak şunları söylediler.

“Melikgazi Belediyesi imar ve alt yapı çalışmalarındaki başarısını ve örnekliliğini sosyal ve kültürel alanda da devam ettiriyor. Bir bakıma fiziki gelişmeyi sosyal yapı ile tamamlıyor. Belediyemizin özellikle Meslek Edindirme Kurslarında “Kayseri Mutfağını” ders konusu yaparak Kayseri yemeklerini binlerce öğrenciye öğretmesi, tanıtması ve gündeme getirmesi bizler için son derece önemli. Belediyemiz bir bakıma bizler için ara eleman yetiştirmektedir.” 

Başkan Memduh Büyükkılıç, mesleki oda ve dernekler ile her zaman dayanışma ve işbirliği içinde olduklarını bunun sonucunun Kayseri’ye hizmet olarak yansıdığını belirtti.

Büyükkılıç, Kayseri yemeklerinin tanıtımı, öğretilecek gelecek kuşaklara aktarımı, yaygınlaştırılması ve otantik özelliğin korunmasının çok önemli olduğunu  kaydetti.

Başkan Büyükkılıç, Lokantacılar ve Pastacılar Odası ile her zaman işbirliği içerisinde olduklarını ve Kayseri Yemekleri isimli eser için ortak bir çalışma gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV