banner87
19 Mart 2019 Salı

BÜYÜKKILIÇ MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Seyrani Ziraat Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi mezuniyet törenine katılarak mezun olan gençlerin mezuniyet sevincine ortak oldu.

11 Haziran 2018 Pazartesi 03:46
Bu haber 321 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi Seyrani Ziraat Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi mezuniyet törenine katılarak mezun olan gençlerin mezuniyet sevincine ortak oldu.

15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde konuşan Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak eğitime her zaman destek olduklarını belirterek, “Bugün buradan mezun olur iken, bu mezuniyetin bir nokta olmadığını bilmelisiniz. Çünkü artık ülkemizde iş bulmak çok farklı noktaya gelmiştir. Vizyonumuzun çok yükseklerde olması gerekir. Burada aldığımız bilgileri bir üste katlayarak bunun devamını getirmeniz gerekir. Melikgazi Belediyesi olarak hem eğitim camiasının her zaman yanında olduk. İlk, orta ve lise yaptırarak hizmete sunduk. Bunanla yetinmeyip üniversitelerimize çeşitli laboratuar ve derslikler yaptık. Bugün buradan mezun oluyorsunuz. Kayseri dışından gelip de burada okuyan öğrencilerimiz artık bizim hemşerimiz ve turizm elçilerinizdir. Sevgili gençler sizlerin de yolu açık olsun” dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Seyrani Ziraat Fakültesinde derece giren öğrencileri ayrıca tebrik etti.

Başkan Memduh Büyükkılıç öğrencileri ve aileleri ile bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV