banner87
banner151
17 Ocak 2019 Perşembe

BÜYÜKKILIÇ SUBAŞILILARLA BİR ARAYA GELDİ

Cuma namazı sonrası mahalle halkı ile sohbet ederek, cami lojmanı ve okul yenileme çalışması tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldığını söyledi.

28 Nisan 2018 Cumartesi 07:21
Bu haber 379 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ SUBAŞILILARLA BİR ARAYA GELDİ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Subaşı Mahallesi’nde Subaşı Camii’nde Cuma namazı sonrası mahalle halkı ile sohbet ederek, cami lojmanı ve okul yenileme çalışması tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldığını söyledi.

Subaşı Mahallesi ile çevresini gezerek belediye çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Büyükkılıç, Subaşı Mahallesi hizmet ve yatırım toplantısında şu bilgilere ver verdi:

“Subaşı Mahallesi adeta Belediyemizin hizmet yağmuruna tutulan semtlerimizdendir. Belediyemizce yapılan yatırımlar ile bu bölgeler şehirli olmanın ve büyükşehir de yaşamanın farkına vardılar. Daha doğrusu Melikgazili olmanın farkını yaşıyorlar. Gesi Köprüsü ismine yakışır olarak gerçekten bölge insanının gönüllere hitap etti. Asfaltlanmadık yol kalmadı. Diğer mahallere ulaşımı için tüm yolların genişlettik, yeniledik ve asfaltladık. Eğitim kurumlarını yeniledik. Subaşı mahallemizi ziyaret ettiğimizde bizden en çok talep edilen konuların başında gelen cami lojmanı ve taziye evinin inşaatının Ağustos 2017 tarihinde çalışmalarına başladık. Bugün bu hizmetleri tamamladık ve Şubaşı halkını tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenledik. Bizlere her zaman destek olan, hizmetlerimizi takdir eden Subaşılı hemşerilerime teşekkür ediyorum.”

“Subaşı Mahallesinin en uzak yerleşim alanıdır ancak uzaklığı kilometrede olup hizmette bize çarşı kadar yakındır, merkeze uzaklığı hizmet verilmesine engel veya bahane olmamaktadır” diyen Büyükkılıç, Subaşı halkına cami lojmanı, okulun yenilenmesi ve onarımı ile mezarlık alanının genişletilmesi çalışmaları hakkında tanıtım bilgileri verdi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV