banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

BÜYÜKKILIÇ, TÜLÜN’Ü AĞIRLADI

İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı makamında ziyaret

04 Temmuz 2018 Çarşamba 09:36
Bu haber 239 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ, TÜLÜN’Ü AĞIRLADI
Haberici -->
İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün ile Kayseri Şubesi Başkanı Oğuz Memiş, yönetim kurulu üyeleri İl Müftüsü Şahin Güven Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı makamında ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün, ziyarete İlim Yayma Cemiyetinin özellikle Melikgazi Belediyesi’nin eğitim ve öğretime yaptığı çalışmaların takdir topladığını belirtti. Kayseri ilimize dolayısı ile Anadolu’nun kültür yaşamına katkı sağlayan, şahsiyetlere, tarihi mekanlara ve düşünce ve fikir insanlarına sahip çıkmasını yakından takip ettiklerini söyledi. İlim Yayma Cemiyetin kamu yararına bir kuruluş olduklarını ve kısa sürede büyük hizmet ve çalışma sergileyerek takdir topladıklarını söyledi.

Yusuf Tülün, “Kısa sürede binlerce kişiye çeşitli kurslar verdik. Hızla büyüyen bir yapıya sahibiz. 2 yıldır ilmi anlamda 2 bin kişiye; 50 değişik branşlarda kurslar verdik. Genel merkezimizin öncülüğünde Kayseri’ye yüksek öğretim yurdu yaptırma projemiz var. Bu proje kapsamında yer sorununu büyük ölçüde çözdük. Üniversiteler şehri Kayseri’de İlim Yayma Cemiyeti olarak üzerimize düşen görevlerin olduğu bilinci içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ile dayanışmayı her zaman önemsediklerini ve işbirliği içerisinde çalışmanın Kayseri şehrimize büyük katkı sağladığını belirtti. Büyükkılıç, “Kayserimizde yerel olarak böyle güzide bir kuruluşun hayata geçmesi bizi mutlu etmiştir. Çalışmalarınızı yakından takip ve takdir ediyoruz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV