banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

BÜYÜKKILIÇ VATANDAŞLA SOHBET ETTİ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, çay içerek vatandaşla sohbet etti.

09 Haziran 2018 Cumartesi 11:10
Bu haber 313 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ VATANDAŞLA SOHBET ETTİ
Haberici -->
Karacaoğlu Mahalle halkı ile Kürtüncü Camii’nde teravih namazını eda eden Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, çay içerek vatandaşla sohbet etti. Başkan, Karacaoğlu semtinin gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projesi çalışması sonrası kentin en prestijli semtler arasında yer alacağını söyledi.

Karacaoğlu Mahallesinde ve yapılan belediye yatırımları ile de gelişime açık bir semt olduğunu hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Kentsel Tasarın projesi kapsamında Karacaoğlu Semtinde gözle görülür bir değişim söz konusudur. Hatta sizlere diyorum ki bu alanları fotoğraflayın çünkü önümüzdeki günlerden itibaren bu görüntüler tarih olacaktır. Şimdiden değişimin farkındasınız. Gerçekleştirilecek belediye yatırımları ile bu bölge halkının sosyal yaşamı değiştiği gibi ayrıca adeta şehrimizin prestij semtlerinden biri olmaya adaydır” dedi.

Kürtüncü Camii’nde teravih namazını eda eden Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ramazan akşamlarında meclis üyeleri, parti teşkilatı ve daire müdürleriyle her gün bir mahalleye ziyaret ettiklerini ve mahalle sakinleri ile yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundukları söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Keykubat Mahallesi Kürtüncü Camii’nde kılınan Teravi namazı sonrası cami bahçesinde bulunan mahalle halkı ile hem ikram edilen çayları duyumlarken diğer taraftan sohbet etti ve bol bol fotoğraf çekimine katıldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV