banner87
22 Şubat 2019 Cuma

BÜYÜKKILIÇ’A EĞİTİM TEŞEKKÜRÜ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulunarak okullarına yapılan hizmetve yatırımlarından dolayı teşekkür ettiler.

08 Ağustos 2018 Çarşamba 07:30
Bu haber 240 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ’A EĞİTİM TEŞEKKÜRÜ
Haberici -->
Besime Özderici İlk Okul Müdürü Sabahattin Durna,Okul Aile Birliği Başkanı, aile birliği üyeleri ve öğretmenler ile bir grup öğrenci Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulunarak okullarına yapılan hizmetve yatırımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Besime Özderici İlkokul Müdürü Sabahattin Durna, Melikgazi Belediyesince okulumuza yapılan hizmetlerden dolayı başta öğrenciler, velilerimiz ve okul yöneticileri adına teşekkür ettiklerini çünkü eğitim kurumlarında temiz çevre, bakımlı mekanlar, pırıl pırıl sınıfları ile eğitime katkı sağladığını ve öğrenme kabiliyetini artırdığını kaydetti.

Besime Özderici İlkokulunu teknik ekibi ile ziyarette bulunduklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesi olarak mahalle gezilerinde okulları ziyarete bulunuyoruz. Bu okulumuza yaptığımız ziyarette okuldaki eksiklikleri ve yapılması gerekenleri gördük ve inceledik. Sonra da yapılması gereken hizmetleri yerine getirdik. Amaç çocuklarımız başta olmak üzere eğitim alanlarını nezih ortamlarda yapılmasını sağlamaktır. Melikgazi’ye ve Melikgazililere yakışır eğitim yuvaları oluşturmaktır. Besime Özderici ilk Okulu'nda birçok çalışmayı gerçekleştirdik. Yapılan yatırım ve hizmetler hem eğitimciler hem de öğrenciler için bir bütünlük oluşturdu”dedi.

Eğitime ve Öğretime yapılan hizmet ve yatırımların aslında geleceğe yapılan yatırım olduğunu ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, belediye olarak eğitim kurumlarına yatırım ve hizmetlerin artırılarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Alpaslan Mahalle Muhtarı Fatih Çalışkan’ında hazır bulunduğu Ziyarette Besime Özderici ilk Okulu öğrencileri Başkan Memduh Büyükkılıç'a hizmetlerden ve eğitime verdiği önemden dolayı teşekkür ederek buket çiçek hediye ettiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV