banner87
15 Aralık 2018 Cumartesi

BÜYÜKKILIÇ’A EN ANLAMLI ZİYARET

Memduh Büyükkılıç’ı bedensel engelli Hakan Yılmaz ziyaret etti.

14 Mart 2018 Çarşamba 07:21
Bu haber 352 kez okundu
BÜYÜKKILIÇ’A EN ANLAMLI ZİYARET
Haberici -->
 

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı bedensel engelli Hakan Yılmaz ziyaret etti. Başkan, ziyarette Hakan’ın kendisine olan sevgisini öğrenince duygulu anlar yaşadı.

Başkan Memduh Büyükkılıç, kendisini ziyaret eden bedensel engelli Hakan Yılmaz ile ilgili sosyal medyadaki hesabından paylaşımda bulundu. Ziyareti anlamlı bulan Başkan, Hakan’ın kendisine olan sevgisinin öğrenince mutlu olduğunu dile getirdi.

İşte Başkan Memduh Büyükkılıç, kendisine yapılan ziyaretle ilgili yaptığı paylaşım;

“Her ziyaretin benim için farklı anlam ve önemi vardır. Ancak bedensel engelli gencimiz Hakan Yılmaz'ın bu sabahki ziyareti beni oldukça duygulandırdı. Hakan'ın en büyük destekçisi olan babası Sayın İrfan Yılmaz, Hakan'ın şahsıma olan sevgisini anlatırken duygulanmamak elde değildi. Elbette engelliler bizim olmazsa olmazımız, toplumumuzun en önemli değerleridir. Hakan'ın sevgisi elbette bizim onlara olan sevgimizle karşılıklı. İnanıyorum ki, Hakan ve Hakan gibi olan tüm engellilerin duasını almak, sevgisini kazanmak bize büyük güç veriyor. Rabbim vatandaşlarımızla olan sevgi ve muhabbetimizi daim eylesin. Allah şifa bekleyen herkese şifa versin diye dua ve temennide bulunuyorum. Kıymetli evladımız Hakan ve babası İrfan Yılmaz kardeşimize ziyafetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV